Duben je měsícem změn. Vyspěte se do růžova díky posteli z masivu

Je všeobecně známo, že kvalitní spánek prospívá našemu zdraví. Postele z masivu v kombinaci s kvalitní matrací nám k tomu mohou pomoci, jak? To se dočtete v tomto článku.

Většina z nás tráví v posteli až třetinu svého života, proto je důležité, aby naše postel byla v té nejlepší kvalitě. V neposlední řadě se díváme i na design a zvolený materiál postele.

 

Jaké zdravotní problémy mohou nastat při nekvalitním spánku?

 

  • Obezita
  • Úzkosti atd.
  • Deprese
  • Cukrovka
  • Oslabaný imunitní systém
  • Deprese
  • A mnoho dalších neduhů

 

Naopak díky dobrému spánku posilujete svůj imunitní systém, který vás chrání před nemocemi, také se postará o správné fungování mozku, zvyšuje se koncentrace a v neposlední řadě se sníží případná bolest zad a snižuje se riziko duševních nemocí.

Jaký materiál zvolit pro konstrukci postele?

 

My doporučujeme postele z masivu, proč? Jedná se o přírodní materiál, který vám provoní ložnici vůní dřeva a především je zdravotně nezávadný, což se například o nábytku z lamina vždy říci nedá. Kovové postele mají zase velké riziko brzkého rozvrzání. Pokud zvolíte kvalitní postel z masivu, neuděláte chybu.

 

Dřevěné postele nemusí být jen z masivu, například z dubu či buku. Můžete zvolit například i levnější variantu a pořídit si ekonomicky výhodné smrkové postele.

 

Na postele z masivu jsme se zeptali odborníků, vybrali jsme e-shop www.postelezmasivu.com.

Jaké dřevěné postele si zákazníci objednávají nejčastěji?

 

Zákazníci u nás nejčastěji nakupují manželské postele z masivu 160×200, k jejich výrobě používáme buk. Dále jsou velice oblíbené i levné dřevěné postele ze smrkového dřeva.

Je možné u vás zakoupit i postel z úložným prostorem?

 

Ano, svým zákazníkům nabízíme i postele z masivu s úložným prostorem. Jedná se o postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedený celo-masiv.

Jaké další služby zákazníkům nabízíte?

 

Kromě postelí máme v nabídce i kvalitní matrace, které k posteli neodmyslitelně patří. Dále nabízíme možnost moření dřevin a nabízíme i možnost montáže po celé ČR, ale i SR, a to vč. sobot a nedělí.