Elektro pohotovost v Praze je vám k dispozici ve dne i v noci

Vypadl vám proud a nedaří se vám nalézt příčinu? Vyhořely vám pojistky? Máte jiný problém s elektrickými rozvody a potřebujete ho co nejrychleji vyřešit? Zavolejte si nonstop elektrickou pohotovost a do hodiny budete vědět, kde jde problém.

Nonstop pohotovostní havarijní služba funguje ve všech částech Prahy i v jejím okolí. Ať už se nacházíte na Praze 6, Praze 7, Praze 8 či v jiné její části, jediné, co vám pro opravu vašich elektrických rozvodů stačí udělat, je vytočit číslo 777 698 098 a brzy se dočkáte odborného zásahu.

Jak havarijní služba funguje?

Poté, co zjistíte, že váš problém s elektřinou je nad vaše síly a zavoláte na nonstop linku, vysvětlíte podrobně, co se vám přihodilo. Popíšete nehodu, příčinu, která ji mohla způsobit, a následky, které vám ztěžují žití. Dostanete pár základních rad jako například vypnout hlavní jistič, pokud je to možné, a bude k vám okamžitě vyslána odborná pomoc.

Její příjezd můžete po celé Praze očekávat velmi brzy, v rušných dnech jej společnost Elektro Elefant (https://elektro-elefant.cz/praha-07/ ) garantuje do 60 minut, v noci pak do hodiny a půl.

Pro své vlastní dobro se do nápravy nehody či havárie nepouštějte sami. Jakýkoliv neodborný zásah může způsobit daleko větší škody než ty původní. Veškeří pracovníci havarijní elektro pohotovosti jsou profesionálové, kteří mají s různými poruchami elektřiny značné zkušenosti. Až k vám dorazí, budou tak rychle vědět, jak sjednat nápravu.

Jejich služby si můžete objednat i předem. Ne snad, že byste měli tušit příchod nějaké nehody, využít je můžete i na další, nemimořádné služby. Jako například revize elektroinstalace a přípojek, zapojení spotřebičů a další elektroinstalační práce. Zavítejte na webové stránky https://elektro-elefant.cz/praha-08/ a vyplňte objednávkový formulář.