ePoptávka aneb snadná cesta k získání zakázky

Jste začínající podnikatel a nevíte, kde přesně shánět zakázky? Řešením nejenom pro začínající podnikatele je poptávkový systém ePoptávka, který nabízí spoustu nových obchodních příležitostí jak pro drobné podnikatele a živnostníky, tak i pro velké a prosperující společnosti. Na ePoptávce je místo zkrátka pro všechny, kteří chtějí nabízet své zboží a služby zákazníkům. Je to i Váš případ? Chtěli byste se začít více angažovat na trhu poptávek? V tom pádě není nic jednoduššího než registrace na tento portál, kde se Vám otevře brána do světa obchodních příležitostí a zajímavých zakázek.

Jak to vlastně funguje?

Pokud se budete chtít stát dodavatelem zboží nebo služeb právě na ePoptávce, tak se budete muset nejprve zaregistrovat. S tím je spojen malý roční poplatek, což je ale jediný výdaj, který budete muset zaplatit. Jak to tedy celé funguje a co budete muset udělat pro získání lukrativní zakázky?

  • Na Váš email Vám budou zasílány ověřené poptávky vyhovující Vašemu oboru
  • Odpovídejte na poptávky, které Vás zaujaly
  • Snažte se upoutat zákazníka a přesvědčit ho, že jste jeho nejlepší volbou
  • Zrealizujte zakázku, získejte nové zkušenosti a patřičné finanční ohodnocení

epoptavka_screen

9 z 10 uživatelů doporučuje ePoptávku

ePoptávka se za dlouhou dobu svého působení dočkala velkého nárůstu počtu dodavatelů. Co se týká uživatelské spokojenosti, tak více než potěšující je fakt, že 9 z 10 uživatelů ePoptávky, tedy celých 92 % by tento systém doporučilo svým přátelům. Je tedy více než jasné, že se jedná o spolehlivý systém, který má výborné recenze a kterému můžete důvěřovat. Kvalitu a spolehlivost tohoto systému podtrhuje i ten fakt, že se zde setkáte i s významnými dodavateli, jako je Česká pošta, České dráhy, Eurovia, Hamé a s dalšími všem známými firmami.