Investujte do perského koberce. Vydrží vám desítky let

Perské koberce mají poměrně dlouhou historii, která je pevně spjatá s kulturou Perské říše. Pokud chcete investovat do ručně tkaného koberce, můžete si být jisti vysokou kvalitou, precizním zpracováním a originálním designem. V následujících řádcích vám prozradíme, na jakého prodejce se obrátit, abyste nekoupili zajíce v pytli od tygra.

Perské koberce jsou typické vínovou, tmavě modrou a béžovou barvou. Vzory se liší podle toho, v jaké oblasti jsou tkané. Jestliže sáhnete po vskutku kvalitním modelu, poslouží i dalším generacím, protože jeho životnost může při správné péči dosáhnout klidně i stovky let.

Perský koberec je luxusní doplněk

Dávno jsou pryč doby, kdy se perské koberce spojovaly pouze s rustikálním stylem a masivním nábytkem. Své místo si totiž vybojovaly i v nadčasových minimalistických interiérech. Pokud si se sladěním jednotlivých prvků nevíte rady, je dobré oslovit i bytového architekta, jenž vám pomůže vytvořit ucelenou místnost. Poměrně širokou nabídku perských koberců najdete na stránce https://e-shop.buchara.cz/perske_koberce.

Cena perského koberce se šplhá do řádu několik desítek tisíc korun, nicméně jedná se o dlouhodobou investici. Za kvalitu si prostě připlatíte.

Ostatní moderní koberce

Jestliže vám perské koberce nejsou blízké, sehnat se dají i jiné varianty, například koberce nepálské, kožené, Lori, Baggeh, Chubi, Basar a podobně. Současný sortiment je opravdu pestrý, stačí si jen vybrat provedení, které je vašemu srdci nejbližší.

V nabídce nechybí ani koberce s dětskými motivy, které dokonale ozdobí dětský pokoj. Takový koberec poskytne ratolestem i teplo od noh, což je opravdu důležité. Tak neváhejte a pusťte se do výběru. Moderní koberce najdete na webové stránce https://e-shop.buchara.cz/moderni_koberce.