Jak ekonomicky vybavit účtárnu IT technikou? Vsaďte na repasovaná PC

Nákup počítačů a periferií představuje poměrně nákladnou záležitost. Když si představíte, že bude zapotřebí nakoupit zařízení kompletně do celé kanceláře, vyjde vás to na nemalé peníze! Právě proto se vyplatí myslet maximálně hospodárně a vsadit na repasované počítače. Už jste o těchto přístrojích slyšeli, ale máte z nich spíše obavy? Pak jste na správném místě. My totiž právě v tomto článku uvedeme hned několik důvodů, proč se vyplatí o nich minimálně přemýšlet.

Cena je více než přijatelná

Velké firmy zpravidla vyměňují IT výbavu svých kanceláří v pravidelném intervalu 3 až 5 let. Jde jim samozřejmě o prestiž a také o vynikající podmínky pro práci. Ty často nadnárodní korporace na to zkrátka mají dostatek peněz. Menší a střední firmy si takovouto masivní obměnu ekonomicky nemohou dovolit. I proto se vyplatí vsadit na tyto repasované počítače, které se cenově pohybují okolo 5000 korun včetně daně.

Získáte PC s nadstandardní hardwarovou výbavou

Mnozí majitelé firem nakupují pro kancelářské činnosti počítače se základní výbavou. Nejde o zcela ideální krok, jelikož často nemusejí při trochu složitějších operacích stíhat. I repasů si můžete být jejich hardwarovou kvalitou jistí. Vždyť se jedná o zařízení z prémiových tříd těch nejznámějších značek. Jde například o počítače a notebooky Dell, Hp, Lenovo, Fujitsu a mnohé jiné.

Jednoduchý nákup online

Jak a kde takováto repasovaná PC nakoupit? Jednoduchých způsobem online v eshopu LevnaPC.cz. Ten provozuje společnost Netstores s.r.o. Jistí si můžete u nákupu být jednak vysokou kvalitou zařízení a jednak také maximální spolehlivostí eshopu. Svědčí o tom i řada kladných hodnocení na nákupním srovnávacím portálu Heuréka.cz. Pořízením repasovaného PC získáte skvělý přístroj a budete mít i dobrý pocit z toho, že šetříte přírodu.