Nekupujte ho! Auto si dnes stačí pronajmout

Speciální formou pronájmu automobilu je tzv. operativní leasing. Auto si nekupujete, pouze na daný čas pronajímáte. Po čase jej opět vyměníte za nové. Díky Driveto operativnímu leasingu bez závazků klidně po týdnu, po měsíci, či po půl roce.

Pomalu ale jistě se blíží doba sdílených aut. To mnohé z nás dovedlo k zamyšlení, zdali skutečně potřebujeme automobil vlastnit. Ne, nejde o to, že bychom se s nadšením vzdali našeho pohodlí a ekologicky až altruisticky začali využívat pouze prostředky hromadné dopravy. Pouze chceme mít auto nové a současně bez starosti.

Nevlastni, užívej!

Jde o trend úspěšných lidí. Místo zbytečného majetku, jehož hodnota je i tak velice krátkodobá a spíše jde o ztrátovou investici, pronajímat si věci jako služby. A lze to, i pokud jde o auto. Výhody operativního leasingu už dávno objevily firmy. Díky němu mají vozový park, který nestojí žádné pořizovací náklady a péče o něj je rovněž v kompetenci leasingové společnosti. Ještě lepší služby teď dokáže i nám, soukromým osobám, nabídnout Driveto – operativní leasing bez závazků.

Kdo chce auto jako bezproblémovou službu na klíč, pro toho je tady Driveto klub

Driveto je nejjednodušší cesta k novému automobilu. V rámci Driveto klubu ještě s dalšími výhodami. Průměrný věk automobilů v České republice je 15 let. Na jednu stranu se zdá, že u nás jezdí stále více dražších a zahraničních značek, po bližším prozkoumání pak vidíme, že jde o staré ojetiny, mnohdy ještě s přetočenými kilometry, takže o tom, kolik jim je let, raději ani nechceme slyšet.

Driveto operativní leasing bez závazků

Díky Driveto operativními leasingu máte auto zcela nové za měsíční poplatek. Pokud vstoupíte do Drivetoklubu, což znamená zaplatit vstupní poplatek, získáte auto jako službu s dalšími bonusy. Rozhodnete se dále operativní leasing neplatit? Nemusíte. Auto jednoduše bez sankcí vrátíte. Nelíbí se vám značka nebo model, který jste si zvolili? Vyměňte jej bez sankcí za jiné. Žádné závazky. Driveto je půjčka na auto s novou DNA. Jde prostě o služby pro lidi s vysokými nároky. Ale rozhodně nemusíte být milionáři. Celý systém Driveto klubu je velice ekonomický a přináší obrovské výhody každému, kdo třeba rozumně vydělává, ale nemá úspory na nákup automobilu. A rovněž pro ty, kteří to mají v hlavě srovnané. Protože koupit si nový automobil je dnes skutečně nesmyslné rozhodnutí. Jeho cena okamžitě po podpisu kupní smlouvy klesne o 10 až 20 %. Nekupujte si auto a zkuste se na něj podívat ne jako na majetek, ale na službu.

Jaká auta na leasing si lze v Driveto klubu pořídit?

Driveto klub nabízí obrovský sortiment značek a modelů. Ty nejoblíbenější jsou k dispozici v podstatě ihned. O které mají zákazníci největší zájem? Hitem je Volkswagen Passat, Tiguan a Golf. Oblíbený je Hyundai i30 kombi Nissan X-Trail Tekna. Hledáte-li levné auto na splátky, žádanou je Škoda Fabia Combi Ambition. Za ni zaplatíte měsíčně pouhých 3990 Kč plus DPH.