Nové plánovací diáře pro rok 2022. Vybírat lze z mnoha variant

Pakliže dáváte přednost ručnímu psaní poznámek, určitě vás nyní zajímá, jaké máte možnosti při výběru plánovacích diářů. V tomto směru přichází s velmi rozmanitou nabídkou společnost Helma 365, jejíž produkty jsou oblíbené po celé Evropě.

Proč vůbec používat diář?

Klasický papírový plánovací diář hraje u mnoha lidí i v dnešní době důležitou roli. Není nad to mít možnost si zapisovat veškeré budoucí schůzky a poznámky na papír. Diář, pakliže je kvalitně provedený, má přehledně dělené dny, týdny a měsíce, takže se pak v údajích snadno orientujete a nezapomenete na důležité mítinky, setkání s přáteli, obchodními partnery a klienty, pohovory, jednání na úřadech apod. Jedná se zkrátka o velmi praktickou pomůcku, již se vyplatí mít neustále po ruce.

Diáře 2022 pro podnikatele i fyzické osoby

Výroba diářů je doménou zmíněné společnosti Helma 365. V její aktuální nabídce pro rok 2022 naleznete třeba klasický denní diář, někomu se pro změnu může hodit spíše týdenní diář, potažmo čtrnáctidenní či měsíční.

Poměrně důležitým aspektem je rovněž velikost. Máte-li potřebu zaznamenávat si hodně informací, vyplatí se zvolit větší rozměry. Objednat si pak lze třeba diář A5, respektive diář A6, které jsou poměrně velké, přesto se vám bez problémů vejdou do batohu či větší kabelky. Existují samozřejmě i menší modely, které se hravě vejdou do kapsy u bundy či do příruční tašky, aniž by vás nějak zatěžovaly.

Akční slevy na diáře pro rok 2022

Diáře Helma se prodávají ve dvaceti evropských zemích, firma jich ročně vyprodukuje více než 6 milionů kusů. Nyní přichází s atraktivní nabídkou. Pro letošek tak mohou firmy objednávat diáře se slevou ve výši minimálně 20 %, ostatní zákazníci pak mají zajištěnou dopravu zdarma, jestliže si naráz zvolí zboží alespoň za 600 Kč.