Nové podlahové studio v Prostějově

Jakmile nazraje čas, kdy je na řadě zrekonstruovat podlahy, nebo si je teprve vybrat a položit do nového bytu nebo rodinného domu, je tady k dispozici nové podlahové studio v Prostějově, T-parket s.r.o., kde vám podlahu pomohou vybrat i položit. Nemusíte se bát, že si s výběrem nebudete vědět rady, nebo snad vyberete špatně. Zdejší odborníci vám zkušeně a odborně poradí, která podlaha se hodí právě do vašeho interiéru a typu místnosti. V novém podlahovém studiu podlahy Prostějov T-parket, si tak máte možnost v klidu vybrat ze širokého sortimentu všech podlahových krytin od těch nejlepších renovovaných evropských výrobců, kteří splňující ta nejpřísnější kritéria jak na kvalitu, tak na design nebo i ekologické požadavky. Vyberte si zbrusu novou podlahu z kvalitních materiálů vybraných značek.

Foto: Podlahové krytiny Prostějov, T-parket.cz

Foto: Podlahové krytiny Prostějov, T-parket.cz

Široký sortiment podlahových krytin

Podlahové krytiny Prostějov, T-parket, vám nabízí široký sortiment podlahových krytin, ať už budete volit laminátovou, vinylovou nebo dřevěnou podlahu. Pokud budete chtít luxusní koberce například do kanceláře, také neodejdete s prázdnou, luxusní koberce Forbo vás dozajista okouzlí.

Tradice nebo snadná údržba?

Jestliže máte rádi klasiku, jistě vsadíte na dlouholetou tradici. V tom případě asi prostě budete nároční a zvolíte dřevěnou podlahu. Tyto dřevěné podlahy Prostějov mohou být položeny i plovoucím způsobem. Pokud preferujete spíše tento způsob pokládky, nabízí se hned HOCO třívrstvé podlahy, opatřené zámkem HOCOtoploc nebo i 5G na dlouhé i krátké straně prkna. Pokud toužíte přímo po nadčasové a elegantní krásné podlaze, zvolte tradiční podlahy Timber Top, které jsou třívrstvé. Mohou mít podobu tradičního selského prkna, známých parket nebo moderní vzhled Fineline. Lamely jsou pak spojované pomocí zámku Tuff Loc 5G na obou stranách.

Foto: Podlahové krytiny Prostějov, T-parket.cz

Foto: Podlahové krytiny Prostějov, T-parket.cz

Dnešní doba je rychlá a náročná, tak proč si neusnadnit práci s údržbou podlahy. V tom případě jsou pro vás jako stvořené plovoucí podlahy Prostějov. Zde jsou k dispozici jak přírodní, tak i abstraktní dekory, vyrobené těmi nejmodernějšími technikami a postupy. Luxusní vinylové dílce se hodí do všech interiéru a do všech místností domu či bytu. Spolehlivě poslouží v komerčních plochách, obchodech, restauracích, kancelářích či zdravotnických zařízeních. Lze je velmi snadno instalovat i udržovat.

Novou prodejnu podlah v Prostějově, T-parket s.r.o., naleznete na adrese: Drozdovice 81a, Prostějov 796 01. Na reference se můžete podívat zde.

One comment

  • Vítek

    Můžeme jen potvrdit, podlahy Prostějov – T-parket.cz nám položili před nedávnem vinylovou podlahu do ložnice a je to nádhera, určitě využijeme služeb znovu.