Pár slov o X-Trade Brokers

Hledáte informace o českých brokerech ve snaze je mezi sebou porovnat a nalézt tak optimálního brokera přímo pro vás? Podívejme se na společnost X-Trade Brokers (XTB), jednoho z největších brokerů ve střední Evropě.

Výhody

XTB se na českém trhu objevili již v r. 2007, kdy získala povolení od ČNB, jež je dodnes regulována. Kromě 3 typů účtů, šité na míru různým typům zákazníků, nabízí i další bonusy jako rozsáhlá vědomostní základna, pořádání webinářů, klientská podpora apod. Více se o XTB přednostech můžete dočíst v podrobném článku.

 xtb1

Platforma

Základ tvoří platforma Metatrader4, ostatně jako u jiných brokerů. XTB tedy poskytuje běžný standard, ale také můžete vyzkoušet domovskou platformu xStation, vyvíjenou přímo u XTB. Sice se podstatně liší od standardu, ale na druhou stranu se obejdete bez instalace MT4. Účet si tedy otevřete na jakémkoliv zařízení a můžete ihned obchodovat. Platforma xStation disponuje čistými grafy a leccos se od starších verzí změnilo k lepšímu. Není tedy těžké se zorientovat a vše se naučit. Výhodou je, že si demo účet můžete založit i na této platformě a vše si ozkoušet.

Závěrem

Ačkoliv vždycky můžete najít levnějšího brokera a lepší vzdělávání, XTB nabízí především komplexnost v nabídce a nadstandartní úroveň služeb. Podívejte se na recenzi Xtrade Brokers od InvestPlanet.cz