Potřebujete si půjčit dodávku? Víme, na koho se obrátit

Plánujete zrovna výstavbu, rekonstrukci, vyklízení nebo třeba stěhování? Ať tak, nebo onak, určitě si s takovým úkolem neporadíte jen s pomocí osobního vozidla. Přesně proto přichází na scénu krátkodobý pronájem dodávky. Kdo vám s ním pomůže?

Jen ověření poskytovatelé

Určitě vám nemusíme říkat, že v dnešní době je na téměř každém rohu půjčovna vozidel/dodávek. Přece jen se jedná o ohromný byznys. I přesto si nestačí půjčit vozidlo/dodávku jen tak někde. Celá řada poskytovatelů totiž nabízí předražené, a někdy dokonce i nepoctivé služby.

Raději se tedy zaměřte jen na ověřené profesionály s dostatečným množstvím objektivních recenzí od předchozích zákazníků. V tomto ohledu jsou dobrým příkladem třeba majitelé známé společnosti Maxidodávky s webovými stránkami maxidodavky.cz.

V jejich nabídce najdete různě velké dodávky od známých značek – Volkswagen, Renault, Peugeot, Iveco, Fiat a Citroën. Ať už tedy chcete jen převézt skříň, nebo tuny a tuny materiálu, přijdete si na to své.

Spousta šikovných služeb

Všechna zapůjčená vozidla vás potěší denním nájezdem až 500 km v ceně. Pokud budete chtít jet dále, zaplatíte 4 Kč za kilometr. Naprostou samozřejmostí je i povinné a havarijní pojištění, takže se nemusíte obávat nenadálých situací.

Stejně tak se dočkáte zabezpečení vozidla s pomocí GPS. O dálniční známce snad ani nemusíme mluvit.

V rámci pronájmu si můžete říct i o kotvící techniku, případně přepravní vozík.

Zajímá vás ověřený pronájem dodávek v Brně? Pak si rozklikněte webové stránky pod vloženými odkazy. Ihned získáte všechny potřebné informace a zjistíte, jaké možnosti se před vámi otevírají.

A co víc, dodávku si půjčíte již od 790 Kč na jeden den. Nemusíte se tedy obávat kdovíjakých výdajů, jak to často bývá u konkurence.