Prádlo od Victorky potěší přítelkyni, manželku, dceru i sestru

Vymýšlení dárků pro ženy není vůbec složité. Jestli ještě žádný nápad nemáte, jeden bychom pro vás měli. Darujte spodní prádlo! Jakkoliv zní tento nápad na začátku šíleně, je více než výborný. Aspoň pokud vyberete prádlo značky Victoria’s Secret, tím potěšíte opravdu každou ženu.

Značku Victoria’s Secret snad ani není nutné zdlouhavě představovat. Ve světě je známým pojmem, je považována za luxusní a prémiovou. Víte však, že ji kdysi založil muž? Možná i proto jsou muži prádlem této značky tak unešení. A ženy jakbysmet.

Prádlo pro ženy všech věkových kategorií

Victoria’s Secret vyrábí dámské kalhotky a podprsenky pro ženy nehledě na věk. Nosí ho sebevědomé slečny i dámy. Ostatně i na módních přehlídkách toto prádlo prezentují modelky různého věku, národností i váhových kategorií. Pro teenagery, mladé ženy a dívky je navíc speciálně určená kategorie PINK s jasnými barvami a mladistvým stylem.

Darovat spodní prádlo špatné velikosti je trapas

Zní to jako dokonalý dárek? Určitě je! Jen musíte dávat pozor na výběr správné velikosti. Nejjednodušší je, když máte možnost se dané ženě nenápadně podívat do skříně a vyzkoumat, jakou velikost nosí. Velikosti značky Victoria’s Secret sedí dobře, tak, jak mají. Kalhotky se značí klasicky XS, S, M atd. Dámské podprsenky mají složitější číslování, například 75B. I některé typy podprsenek se číslují XS, S, M apod., zejména tzv. braletky.

Darovat lze i kabelku či kosmetiku

V posledních letech se značka zaměřuje i na kabelky a módní doplňky, takže jestli si velikostí doopravdy nejste jistí, vydejte se raději touto cestou. Pěkný kožený batůžek, hezká kabelka či ikonická peněženka přijdou vhod. Protože jak je známo, kabelek ženy nikdy nemají dost.

Mimochodem, e-shop Milujuvictorku.cz umožňuje zakoupit i dárkový poukaz – to jen pro případ, kdy byste si opravdu nevěděli rady.