Proč značka Michael Kors tak přitahuje pohledy?

Je synonymem amerického luxusu, kvality a čistého jednoduchého sportovního designu. Již od svých devatenácti let tento módní návrhář přesně cílí na podvědomé touhy žen i mužů, jeho modely jsou nápadité, jedinečné a vybere si z nich dle svého stylu každý.

Američan svou první kolekci oblečení pro dámy představil v roce 1981, prodávala se v různých amerických obchodních domech a měla velký úspěch. Značka Michael Kors nese s sebou dědictví sportovního stylu americké smetánky. Se svou módou prorazil později i za velkou louží, když se stal šéfem francouzského módního domu Celine. Francouzky si velmi brzo oblíbily jeho styl, který kombinuje ležérnost s luxusem. Kors kromě oblečení tvořil zejména doplňky, jako jsou kabelky či bižuterie. V roce 2004 uvedl na trh poprvé své značkové hodinky.

Kors své modely vyrábí jako kvalitní výrazné šperky, kterým neodolá žádná žena. Základem je vždy analogový ciferník, používá chirurgickou ocel čistou i s povrchovými úpravami v podobě žlutého a růžového zlata, řemínky kromě ocelových jsou z pravé kůže různého zpracování. Nechybí minerální sklíčko, hodinky jsou obvykle vodotěsné minimálně do 5ATM podle typu a modelu. V poslední době poutají pozornost jeho hodinky pro dámy se svými výraznými barevnými ciferníky v kombinaci buď se zlatým, nebo stříbrným tělem.

Atraktivní modely hodinek Michael Kors pro dámy i pány nakoupíte výhodně s prodlouženou zárukou například v e-shopu Delux.cz.

Mohlo by vás zajímat:

Jak uvařit pohanku?

Špageti aglio olio peperoncino.