Sháníte kvalitní hotel v Praze?

Hotelů v Praze je opravdu hodně, avšak některé z nich se nedají srovnat kvalitou služeb ani komfortem. K těm luxusnějším patří Hotel Belvedere nacházející se v centru našeho hlavního města. Z pokojů budete mít skvělý výhled nejen na stověžatou Prahu, ale budete se moci pohybovat i po břehu Vltavy, neboť se hotel nachází pouze kousek od ní.

Jaké pokoje jsou k dispozici?

K dispozici je celkem 149 moderně zařízených pokojů, ve kterých naleznete vše, co budete potřebovat ke spokojenému pobytu v našem hlavním městě. Vybrat si můžete z jednolůžkových, dvoulůžkových či třílůžkových pokojů nebo junior suite pokoje. V něm samozřejmě nechybí klimatizace, ani vysokorychlostní připojení k internetu a nabízí také rozšířenou výbavu včetně pohodlné sedací soupravy a kávovaru.

Jaké nabízí hotel služby?

Hotel Praha Belvedere nabízí nejrůznější možnosti vyžití, s čímž souvisí i široká nabídka služeb. Vychutnat si můžete thajské masáže, kadeřnictví a kosmetický salón či směnárnu. Jde tedy o velice užitečné a potřebné služby, které však máte k dispozici jen pár kroků od vašeho apartmánu. Jídlo je podáváno v designově stylové restauraci, v níž si pochutnáte nejen na vybraných specialitách, ale také na tradičních pokrmech.

Mohu zde uspořádat konferenci?

V hotelu Belveder je pochopitelně možné uspořádat i společná setkání. K tomuto účelu výborně poslouží salónek pro konferenci, ve kterém můžete pohodlně pořádat firemní schůze či meetingy. Jedná se o klimatizovaný prostor pro zhruba 20 až 30 lidí, kde je samozřejmě i připojení k internetu. Tento prostor poskytuje i malý relaxační koutek, ve kterém si vaši účastníci mohou odpočinout od náročného jednání.

Tento hotel patří k těm nejlepším v Praze. Pokud byste se v něm chtěli ubytovat, pospěšte si s rezervací pokoje, protože je o ně velký zájem.