Zvažujete uspořádání rautu? Svěřte se do rukou profesionálů

Plánujete uspořádat ať již firemní, nebo třeba jen rodinný raut? A už máte svého dodavatele cateringových služeb? Doporučujeme společnost Perfect Catering.

Asi vás nebudeme muset dlouho přesvědčovat, že byste měli vybírat mezi profesionály, již mají s cateringem své zkušenosti. Jedině ti jsou totiž zárukou, že vámi pořádaný banket, raut, recepce či firemní prezentace proběhne podle vašich představ a hosté na něj jen tak nezapomenou.

Vsaďte na perfektní catering

Se zkušenostmi a těmi nejlepšími referencemi se může pochlubit například společnost Perfect Catering, jež nabízí přesně to, co má v názvu – perfektní catering. Jeho šéfkuchařem a spolumajitelem v jedné osobě (spolu se společností Perfect Canteen) je totiž Filip Sajler, jehož můžete znát z populárního pořadu o vaření a gastronomii České televize Kluci v akci. Můžete si tak být jisti, že stejně dobře jako vaří kluci v televizi, kuchaři společnosti pod jeho dohledem uvaří i pro vaše hosty.

Image dokonalého hostitele

Co můžete od společnosti očekávat? V první řadě profesionální přístup postavený na kvalitním přátelském servisu. Rautové stoly se budou prohýbat pod skleničkami s osvěžujícími nápoji i talíři s vynikajícím jídlem připravených z prvotřídních a především čerstvých surovin. Věřte, že v očích svých hostů si vytvoříte image dokonalého hostitele.

Kde raut uspořádat?

Nejenom kvalitní jídlo a pití jsou ovšem zárukou úspěšného rautu. Nepodceňujte ani takové faktory, jakými jsou výběr lokality. Ta by měla být jednak pro většinu hostů dostupná, ale také patřičně reprezentativní. Společnost Perfect Catering má ve své nabídce opravdu velký výběr lokalit na úrovni včetně prostor pražského Rudolfina či Kaunického paláce, které jistě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Rauty uspořádané v takovýchto prostorách rozhodně zvyšují prestiž firmy.