5 TOP batohů do města

Pokud nyní sháníte pěkný designový batoh, určitě zkuste zabrousit mezi nabídku batohů vyhlášené italské značky Natwee. Stylové batohy jsou vhodné do města, do školy i na večírek. Vyhlášený styl italských módních mistrů se u této značky projevuje ve všech směrech, tyto batohy jsou velmi moderní i všestranné a jsou proto tou pravou volbou. Najdete mezi nimi jak trendy batohy pro kluky i muže, tak i pro moderní slečny a ženy.

Batoh Natwee Black and White

Velmi dobrou volbou je například městský batoh Natwee Black and White. Nadčasový černobílý design batohu je vhodný k jakémukoliv stylu oblečení a dá se tedy vzít na večírek k malým černým šatům nebo k riflím či volnočasovému oblečení. Ten z vás, kdo dává předost zejména střídmosti barev a pevnému tvaru batohu, který se nedeformuje, pokud do něj dáte více věcí, bude určitě spokojen s touto volbou. Studentský batoh v černobílém vzoru je vyrobený z kanvasu a jeho klopa je z eco kůže.

Městský batoh Black and White, foto: Pinkypop.cz

Městský batoh Black and White, foto: Pinkypop.cz

59cefae767062ae2921617fbb279b754

Stylový batoh Natwee REDDISH, foto: Pinkypop.cz

Batoh Natwee REDDISH

Pro příznivce elegantního stylu je zde batoh Batoh Natwee REDDISH v kombinaci vínové a černé barvy. Pokud se chystáte do školy, do práce, pouze posedět s přáteli nebo na večírek, určitě vždy řešíte zásadní problém, do čeho si dát své věci. Nesmí se jednat o nic velkého, ať vám v tom věci neplavou a nezabírá to moc místa. Na druhé straně ani nic malého, kam by se vše nevlezlo. Velikost tohoto batohu je naprosto ideální. Zkuste tedy tentokrát nechat kabelku nebo brašnu doma a vyzkoušet si pro změnu vzít stylový batoh. Určitě budete spokojeni.

luxusni-cernobily-batoh

Studentský batoh Natwee Pied, foto: Pinkypop.cz

Batoh Natwee Pied

Všichni, jenž mají rádi nostalgickou kohoutí stopu nebo pepito ocení designový Batoh Natwee Pied, jehož vzor se znovu vrací do módy. Italská značka Natwee zde vytvořila stylový batoh speciálně pro mladé, pro všechny, jenž se nebojí ukázat svůj styl a svůj názor. Moderní motiv tohoto batohu vám udělá praktickou službu a každý se za vámi otočí. Stylové batohy se hodí pro každou příležitost. Zkuste být sportovně elegantní.

Trendy batoh Natwee Red, foto: Pinkypop.cz

Trendy batoh Natwee Red, foto: Pinkypop.cz

Batoh Natwee Red

Jakmile se chytáte vyrazit z domu, potřebujete vkusný doplněk, kterým může být třeba Batoh Natwee Red. Takovýto stylový batoh v červené barvě upoutá pozornost a doplní každý outfit. Pokud toužíte po výrazném detailu, tento městský batoh hned tak někdo mít nebude. Červený batoh je pro výrazné osobnosti, které se nebojí být středem pozornosti. Pokud je to váš případ, tento designový batoh pro vás bude správnou volbou.

luxusni-designovy-batoh

Městský batoh Multicolor, foto: Pinkypop.cz

Batoh Natwee Multicolor

Je váš život občas šedivý? Zkuste si do něj sami vetkat trochu barev, třeba příručním zavazadlem, jakým je městský batoh Natwee Multicolor. Hodí se do práce, do města, do školy, na schůzky i večírky. Motivy barvitých květů přírody, slunné pláže, barvy městské ulice, veselé festivaly a společenský život, to vše se může stát vaší součástí ukryté do barev, které má tento stylový batoh. Nechte se rozveselit jeho barvami a žijte svůj život na plno.