Automobily značky Škoda mají přednosti, které hledáte

Automobily značky Škoda právem patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější vozy vůbec. Důvodů pro jejich popularitu je hned několik. Kromě toho, že se jedná o českého výrobce, jsou tyto vozy také velmi spolehlivé. Náhradní díly na tyto automobily jsou mnohem levnější a dostupnější než u jiných vozů. Navíc získáte pestrý výběr modelů a vybavení. Právě bohaté možnosti mohou být nakonec jediným problémem, který vám značka Škoda přichystá. Představíme vám tři nejoblíbenější.

Škoda Kodiaq neuznává žádné hranice, ani překážky

Tento automobil se už krátce po představení dostal na horní příčky žebříčku spolehlivých SUV vozů. Zvládá spolehlivě i drsný terén a jeho využití nemá prakticky žádné hranice. Mezi další přednosti patří celé množství asistenčních technologií, které zvyšují bezpečnost i komfort z jízdy. Celkově je Škoda Kodiaq velmi pokroková, protože přináší celou řadu vychytávek. Především se však proslavila díky své prostornosti, která nemá na trhu s automobily obdoby. Nabízí několik možností motorizace v benzínovém i naftovém provedení. Nejsilnější modely mohou dosáhnout výkonu až 140 kW.

Škoda Fabia šetří peníze zodpovědnou a spolehlivou jízdou

Tento vůz je z dlouhodobého hlediska považována za nejúspěšnější model. Je to proto, že od svého počátku nezažila žádný větší propad poptávky. Vyrovnat se jí dokázala až Škoda Octavia, která poskytovala vyšší výkon. Přesto se Škoda Fabia stále drží mezi nejoblíbenějšími vozy. Patří spíše k menším a středním automobilům splňujím předpoklady pro městské i rodinné vozy. Splňuje přitom několik zásadních vlastností, jež kupující požadují. Jde o komfortní vůz za nižší cenu často s nízkou hospodárnou spotřebou. Výkon možná není tak oslnivý jako u jiných modelů značky Škoda, ale získáte vůz, co vás spolehlivě doveze do práce i na výlet za nižší náklady.

Škoda Superb sází na prostor a rychlost

Tento automobil už na první pohled přináší skvělý vzhledový dojem. Nezklame vás ani jeho vnitřní prostor, ačkoliv se řadí mezi vozy střední třídy. Součástí interiéru je samozřejmě i moderní elektronická výbava, která zvyšuje komfort z jízdy. Celkově se Škoda Superb dá považovat za velmi praktický rodinný vůz. Nejnovější modely se dokonce dostaly díky výkonnějšímu motoru mezi nejrychlejší vozy z řady Škoda automobilů. Pořizovací cena odpovídá jízdním vlastnostem a dosaženého komfortu. Dá se tedy říct, že získáte automobil, který kombinuje prvky rodinného vozu s vyšším výkonem, slušnou spotřebou a přitom stále zůstává komfortní a moderně vybavený.