Baleríny Mel udělají radost každému

 

Jestliže váháte jaké baleríny si letos pořídit do svého botníku, abyste ho trošku oživili, máme pro vás jedinečný tip. Už jste slyšeli o balerínách Mel? Jedná se o jedinečné botky, které dodají vašemu outfitu ten správný šmrnc. Balerínky Mel jsou opravdu stylové botičky, které ještě ke všemu skvěle voní! Brazilská značka Mel vyrábí stylové plastové boty, které jsou voňavé a vy si tak při jejich nákupu můžete vybrat, jak chcete, aby voněly. Toto platí i u jejich balerín, které jsou oblíbené po celém světě.

Proč jsou baleríny Mel jiné

 

Kromě faktu, že baleríny Mel jsou voňavé a jsou vyrobeny z plastu, je tu další věc, kterou jsou výjimečné. Balerínky Mel totiž patří mezi boty, které jsou šetrné k přírodě. Nechápete? Nebojte se, my vám to vysvětlíme. Baleríny Mel jsou ekologické a snadno recyklovatelné. Tuto vlastnost jistě ocení hlavně zaryté milovnice přírody. Nemusíte se ale bát, že by tato obuv byla nepohodlná. Plast není nijak tvrdý a jedná se tedy vlastně o gumové baleríny, které perfektně padnou každé noze a z procházek v těchto botách vás nožky určitě bolet nebudou.

Shrneme si tedy veškeré výhody botiček Mel:

  • dokonale pohodlné
  • ekologické
  • recyklovatelné
  • stylové
  • voňavé

baleriny_mel_detail_pata

Baleríny Mel to je nekonečný výběr

 

Překrásné baleríny Mel jsou opravdu skvělé a nabízejí široký výběr, ze kterého si vybere opravdu každá žena. Máte raději něco elegantního, co se bude skvěle hodit na obyčejnou procházku po městě, ale zároveň i na pracovní poradu nebo například do divadla? To není žádný problém, mezi balerínami Mel si zaručeně vyberete to pravé pro vás. A znáte baleríny Melissa? Jedná se o dceřinou značku, které mají v nabídce další voňavou plastovou obuv! Stejně tak, jestli byste raději něco nespoutaného a odvážnějšího, čím upoutáte pozornost, zajisté si také vyberete. Boty Mel jsou kromě svých vůní známé také díky svému zdobení. Často na nich naleznete například andělská křídla, srdce nebo nějakou pěknou mašli. Výrobci nápady rozhodně nešetřili, takže máte k dispozici opravdu široký výběr.

Mohlo by vás zajímat:

Jak uvařit pohanku?

Špageti aglio olio peperoncino.