Barva očí podle outfitu? A proč ne?

Chcete změnit svůj look? Nebo přímo image? S barevnými kontaktními čočkami máte možnost! Udělají z vás naprosto jiného člověka.

Jste černovláska s hnědýma očima, ale ráda byste měla modré? Nebo blondýna toužící po očích zelených. Tak si je dopřejte. Jednoduše si nasadíte barevné kontaktní čočky. A až se vám omrzí, vyměníte je třeba za zelené. Barvu svých očí tak můžete měnit tak často, jak se vám zlíbí. Podle nálady, sezóny, outfitu nebo příležitosti.

Barevné versus dioptrické

Barevné kontaktní čočky v podstatě jsou totožné s těmi klasickými, jen jsou obohaceny o barevný prvek. Na rozdíl od dioptrických kontaktních čoček neslouží ke korekci zraku, nýbrž ke změně či zvýraznění barvy očí. Co se technických parametrů týče, nejčastěji se vyrábějí se zakřivením 8,60. Průměr barevné kontaktní čočky může být až 2,2 cm. Taková kontaktní čočka pak změní nejenom tvar duhovky, nýbrž celého oka.

Druhy barevných kontaktních čoček

Na trhu najdete barevné kontaktní čočky několika druhů, ať již se jedná o čočky tónovací, krycí a krycí crazy. Rozdíl mezi nimi prozrazují už jejich názvy. Pokud máte v plánu pouze zvýraznění či rozjasnění přirozené barvy vašich očí, zvolte barevní kontaktní čočky tónovací, a to v barvě, která se nejvíce přibližuje barvě vaší duhovky. Pokud barvu svých očí chcete naprosto změnit, například místo hnědých očí mít modré, budete muset vybírat v segmentu krycích barevných kontaktních čoček. A chystáte-li se na maškarní bál, vybírejte v sekci crazy barevných kontaktních čoček.

Levné barevné čočky

Naprosto unikátní barevné kontaktní čočky jsou k sehnání na e-shopu top-crazy.cz. Za velmi slušné ceny nutno podotknout. Levné barevné čočky vás tu vyjdou na něco málo přes tři stovky. V nabídce jsou barevné i crazy čtvrtletní i roční čočky od kvalitních dodavatelů. Do celkové částky se započítává vše, tedy nejen čočky, ale i různé příslušenství a doplňky. Kompletní nabídku si prohlédněte na odkazu barevné čočky levně.