BDSM praktiky mají kouzlo i pro lidi s „normálními“ sexuálními preferencemi

Klasická soulož sice může být uspokojující, nicméně ne každého baví. Řada lidí má prostě chuť dělat věci trochu jinak, což je často vede až k poznávání BDSM.

Trochu toho ponižování a obecně drsnějšího sexu si mohou užít i lidé, kteří k takovýmto praktikám nemají běžně vztah.

Jak se vhodně obléct?

Často lidem, kteří s BDSM jen lehce koketují, stačí pouze vhodné oblečení, případně trochu zostřit slovník. I takovéto drobnosti mohou fungovat.

Tradiční latex oblečení může mít celou řadu zajímavých forem. Standardem jsou latex korzety, ovšem ty je možné klidně obměnit za kožené korzety. Běžně je možné pořídit si i celotělové oblečky s vykrojenými místy u těch správných partií. Do těch je ovšem potřeba se dostat pomocí speciálního pudru, který šetří kůži i latex samotný.

Mezi standardní BDSM pomůcky se dá směle zařadit i strap-on. Víceméně se jedná o napůl oblečení, napůl nástroj k ukájení. Součástí tohoto oděvu je totiž i umělohmotný penis. U některých modelů je přidělán napevno, jindy se dá měnit.

Pro zvláště náruživé jedince je ideální strap-on s kroužky. Ty mají hned několik velikostí, díky čemuž se do nich vejdou dilda všech standardních i méně běžných rozměrů.

Silná masážní hlavice

Nemáte orgasmus? Potom si pořiďte Magic Wand. Tak asi takhle by mohl znít slogan k Magic Wandu – vibrační masážní hlavici.

Tento přístroj je zajímavý hned ze dvou důvodů. Jednak se na něm dá nastavit až šest výkonnostních stupňů (s tím posledním lze pomalu hoblovat parkety), jednak disponuje více nástavci.

Díky tomu si s ním mohou užít jak ženy, tak rovněž i muži. Magic wand totiž dokáže efektivně stimulovat vagínu i prostatu. V obou případech je pak možné očekávat naprostá skvostná vyvrcholení, která se jen tak něčemu nevyrovnají.