Chcete zažít adrenalinový zážitek? Vsaďte na tandemový seskok!

Patříte-li do skupiny lidí, kteří nedají dopustit na adrenalinové zážitky, měli bychom pro vás jeden tip. Tento typ zážitků zažil největší vlnu popularity až v posledních letech, neboť v minulosti nebyly tandemové seskoky příliš oblíbené. Dnes se však řadí k tomu nejoblíbenějšímu, co v oblasti adrenalinových zážitků můžete absolvovat.

Co je tandemový seskok?

Tandemové seskoky s padákem vám umožní zkusit si samotný seskok, ale i pocit šustícího vzduchu během absolvování volného pádu. Následovat samozřejmě bude otevření padáku, který si budete moci po domluvě se svým instruktorem zkusit i ovládat. Bez jakékoliv námahy a rizika si tak užijete jedinečný pocit, který zažívají profesionální parašutisté. Budete pod dohledem zkušeného instruktora, jenž absolvoval tisíce úspěšných seskoků, takže bude přesně vědět, co v krizovém okamžiku udělat.

Je tandemový seskok bezpečný?

Seskoky s padákem patří mezi rizikovější sporty, ovšem nastalé riziko je vskutku minimální. Váš instruktor disponuje minimálně patnáctiletou praxí v oboru, čímž se stává skvělou zárukou hladce probíhajícího seskoku. Je používáno pouze to nejlepší a nejmodernější vybavení s důrazem na vaši bezpečnost. Všechna výstroj je vybavena zajišťovacím přístrojem, který slouží k aktivaci záložního padáku v případě nouze. Veškeré vybavení je pravidelně kontrolováno, čímž bude zajištěna bezpečnost jak vaše, tak i vašeho instruktora.

Potřebuji speciální výcvik absolvování seskoku?

Hlavní výhodou seskoku padákem je fakt, že k jeho absolvování nepotřebujete žádný specializovaný výcvik ani certifikát. Budete potřebovat pouze doklad o zaplacení seskoku a sportovní obuv. Ta je opět nutná ke zvýšení vaší bezpečnosti. Zúčastnit se jej může kdokoliv ve věkové skupině od 8 do 100 let. Jediným limitujícím faktorem je váha, neboť osoby s váhou vyšší než 115 kilogramů se tandemového seskoku s padákem nemohou zúčastnit.

Pokud toužíte po pocitu, který se zhošťuje profesionálních parašutistů, rozhodně si vyzkoušejte tandemový seskok. Tento zážitek si budete pamatovat do konce života.