Co nadělit ženě na Vánoce?

Muži při výběru dárku pro svou něžnou polovičku bývají často bezradní. Nakupování nesnáší, ale když jejich partnerka touží po překvapení. Tady je několik tipů: Lístky na známý muzikál nebo na divadelní představení v Národním divadle. Poukaz na exotický pobyt u moře. Dámské hodinky či luxusní parfém, nikdy neurazí šperky a dárková poukázka na čokoládovou masáž. Možná se bude líbit i keramický difuzér s vůní do bytu. Sto procentně potěší poukaz na zimní víkendový pobyt, fotoaparát do kabelky a kurz společenského tance (nebo latino, zumba …). A jaké dárky ženu zarmoutí? Osobní váha nebo kniha o hubnutí. Lymfatická drenáž na celulitidu. Už jen ten název v ženě probudí hrůzu. Stahovací prádlo. Vysavač, lux, čistící potřeby. Ty věci mají být v domácnosti samozřejmostí. Oblečení, pokud neznáte jejich velikost. Přeslazený parfém – brrr.

Tutovka pro celou rodinu – stolní fotbal

Nejen děti si rády hrají. A co jiného stmelí rodinu než zábavná hra, u které se vyřádí všechny věkové kategorie. Řeč je o nejoblíbenější hře na světě. Tušíte správně – je to stolní fotbal​. Jedná se nejen o zajímavou, ale i užitečnou hru, která rozvíjí koncentraci a rychlost reakcí. Vaše ratolesti tak dostanete od počítače, bezvadně se odreagují a protáhnou své ztuhlé záda. Hrací stoly jsou vyrobeny ze dřeva, umělé hmoty nebo pogumované, s průměrem tyčí 13 a 16 mm. Chcete-li, aby vám při hře neklouzaly ruce, pořiďte si speciální rukavice nebo pomohou samolepící pásky, které se navíjejí na rukojeti. Stolní fotbal si můžete koupit v každém kamenném obchodě se sportovními potřebami.

fotbal-na-gsmag-768x532

Zákazníci dávají přednost online nakupování

A nelze se tomu divit. Nejste omezeni otevírací dobou, větší výběr zboží za výhodnější ceny. Nákup se odehrává v pohodlí vašeho domova, kde si v klidu prohlédnete, jaké stolní fotbálky​ trh nabízí. Máme pro vás tip na internetový obchod, kde nabízejí fotbálky ve vysoké kvalitě za rozumné ceny – t-zbozi.cz. Velkolepý výběr zboží – máte svou objednávku do dvou dnů doma!