Nový vůz si u nás můžete koupit, poskytujeme ale i jejich servis

Prodáváme nová, ale i ojetá vozidla značky Škoda. Jejich výběr pak prezentujeme v předváděcích salonech, kde jsou všechna dostupná k vyzkoušení. Podle průzkumů se ukázalo, že vozidla Škoda jsou na českých silnicích zastoupena nejhojněji, proto jsme se rozhodli zaměřit se právě na ně.

Je nám však jasné, že na výběr nového vozu není dobré spěchat a proto kromě osobního vyzkoušení přímo v předváděcím salonu nabízíme také možnost objednání ze skladové nabídky online. Získáte tak přehledný výběr a libovolné množství času, kdy můžete svůj potenciální nový vůz vybírat.

Servis aut Škoda nejčastěji provádíme pro značky Škoda Citigo, Škoda Octavia, Škoda Superb, Škoda Fabia a Škoda Yeti. Pokud by vás zajímala nabídka těchto vystavených vozů, najdete nás v Praze, v autosalonu v Modřanech.

Kromě prodeje vozidel, ať už nových, či ojetých, poskytujeme také servis aut Škoda. Ať už se jedná o poskytnutí kompletního servisu pro vozidlo klienta a nebo i poradenství ohledně výběru náhradních dílů. Servis vozidel Škoda je tedy také jednou z našich dalších činností, kterou se zabýváme. V případě koupi vozu, nového, nebo také ojetého, můžeme v případě přání zařídit k vozidlu povinné ručení, či havarijní pojištění vozidel.