Dá se pravidelně vydělávat na sportovním sázení?

O Češích se poněkud ironicky říká, že jsme národ fotbalových a hokejových trenérů. Když se hraje zápas, každý sportovní fanoušek ví naprosto přesně, co by měl každý z hráčů dělat a že měl trenér raději postavit tohoto namísto támhletoho. Není proto divu, že sportovní sázení je velmi oblíbené hobby.

Alespoň jednou si určitě vsadil téměř každý z nás. Dá se však sázet a vyhrávat pravidelně, tak abychom z tohoto koníčka udělali regulérní zdroj obživy? To už bohužel tak snadné není. Sázející totiž vždy bude tahat za kratší konec provazu. Bookmakeři sázkových kanceláří umí sestavit kurzy tak, aby byla pravděpodobnost výhry na jejich straně. Mají totiž k dispozici informace, ke kterým se vy jako amatér jen těžko dostanete.

Jak přiklonit pravděpodobnost na vaši stranu?

Abyste dokázali porazit bookmakery v jejich vlastní hře, je potřeba mít k dispozici lepší informace. I bookmakeři se totiž občas spletou a vypíší vysoký kurs na tým, který má slušnou pravděpodobnost výhry. Pokud si nechcete všechny informace shánět sami, je nejlepší získat tipy z nějakého sázkového poradenství. Jeden ze sázkových servisů, jejichž služby se vyplatí, je Sázej s Robem – recenze spokojených sázkařů hlásí nejen kvalitní tipy se slušnou pravděpodobností výhry, ale především férový a transparentní přístup. Kromě tipů na sázky s hodnotou se zde dozvíte i spoustu dalších informací a tipů, které vám pomohou k úspěšnějšímu sázení.

Dá se sportovním sázením uživit?

Bohužel je fakt, že i ten nejlepší tip občas zklame a vy přijdete o peníze. Je to zkrátka sport. Spoléhat se na sázky jako na zdroj pravidelného příjmu je velké riziko. Podle statistik úspěšnosti tipů ze Sázej s Robem byste sice byli jedenáct měsíců v roce v plusu, vždy je však potřeba počítat s možností prohry a nikdy nesázet peníze, o které si nemůžete dovolit přijít.