Evidence docházky ve školách elektronicky!

Pryč jsou doby, kdy se evidence docházky zaznamenávala ručně, zápisem do knih příchodů a odchodů, nebo maximálně v Excelu.

Dnešní vývojoví pracovníci neustále zdokonalují software pro elektronické zpracovávání veškeré možné agendy, tedy i evidenci docházky.

Jedním z nejlepších systémů, který vznikl z potřeby usnadnění administrativní činnosti, jejíž objem neustále narůstá, a to na úkor pedagogické činnosti učitelů a vychovatelů, a zjednodušení evidence provozu v jeslích a mikrojeslích, mateřských školách, lesních školkách, miniškolkách a dětských skupinách (alternativní péče o děti předškolního věku – od 1 do 4 let), rodinných centrech a školách, je elektronický čipový informační a docházkový systém Dignus.

Ten usnadní práci zaměstnancům jmenovaných vzdělávacích zařízení i rodičům. Docházka dětí, učitelů, chův a dalších pracovníků do zařízení je systematicky uspořádaná na jednom místě. K práci se systémem slouží i elektronické čtečky čipových karet.

Bezpečnost dat a citlivých údajů

Systém Dignus je vysoce zabezpečený a šifrovaný přenos dat, se zálohováním v datovém centru. Dá se používat na počítačích i tabletech, ředitel a management zařízení k němu budou mít přístup i na chytrých telefonech – kupříkladu ke správě všech poboček.

V žádném případě nemusíte mít obavy z úniku citlivých informací – systém bude dostupný pouze těm oprávněným osobám, které budou mít přístupové heslo.

A jak systém pracuje?

Součástí systému nejsou žádná speciální zařízení – Dignus je služba, kterou budete mít stále aktuální, s měsíční paušální úhradou. Dodáme vám on-line software, jehož ovládání je velmi jednoduché, ale přesto vám ho rádi předvedeme a ve vašich začátcích pomůžeme. SW můžeme doprogramovat přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Instalaci provedeme do tří dnů od objednání. První měsíc má uživatel přístup do systému zdarma – na vyzkoušení.

A servis, bude-li nutný? Kdyby vám například přestala fungovat čtečka karet, vyměníme vám ji do 24 hodin za novou, a to zdarma.

Systém již využívá více než tisíc aktivních a hlavně spokojených uživatelů; přidáte se k nim i vy?