Fotbal nejen pro muže, aneb užijte si to pravé dobrodružství

Fotbal patří k nejpopulárnějším míčovým hrám na světě a lásku k němu většinou pociťuje mužská populace. I když ženský fotbal není také žádnou novinkou. Ten je znám již od 12. století ovšem fotbal podobající se tomu dnešnímu, byl v ženském podání zaznamenán ve Skotsku přibližně v 18. století. Zcela první oficiální zápas se uskutečnil v Glasgow, roku 1892. Předlouhá historie jasně dokazuje, jak oblíbený fotbal je.

Fotbal a jeho nezaměnitelná atmosféra

Toužíte-li zažít skutečnou fotbalovou atmosféru se vším všudy, neváhejte si koupit včas vstupenky. Zabezpečujeme lístky na Real Madrid, které zahrnují oboustrannou letenku, ubytování v luxusním hotelu a služby česky hovořícího delegáta. Během této dobrodružné výpravy poznáte město Madrid, prohlédnete si stadión Santiago Bernabéu a nakoupíte mnoho suvenýru.

Kouše-li vás svědomí, že by se vaše přítelkyně nudila, tak vás můžeme ujistit, že nenudila. Připravená je také večeře v typicky španělské restauraci, která vlije krev do žil, návštěva býčích zápasů vás nepřestane vytrhovat z údivu, oči vám z důlku vypadnou na flamenco show a mnoho dalších kulturních i sportovních akcí. Spojte dva v jednom a udělejte radost sobě i své přítelkyni.

Fotbal jako mužská záležitost

Nabízíme zájezdy na Bayern Mnichov pro opravdové chlapy v případě, že si veškerou tu omáčku kolem chcete odpustit. Cena zahrnuje dopravu autobusem, vstupenku, služby delegáta, občerstvení v autobuse, soutěž o suvenýry i společnou fotografii všech účastníku. Skutečná fotbalová atmosféra i prohlídka krásného centra Mnichova.

I na romantiku zůstane prostor

Naopak vstupenky na Barcelonu uvítá opět i něžné pohlaví. Nabízí se možnost zakoupit svému partnerovi skutečný zážitkový dárek. Vstupenka zahrnuje letenku na oba směry včetně poplatků, luxusní ubytování, služby delegáta. Během zájezdu poznáte město Barcelonu, nakoupíte suvenýry, prohlídnete si stadión, navštívíte Sagrada Familia, Park Güell, španělskou restauraci, flamenco show a jiné kulturní i sportovní akce. Zda vyrazíte pouze na pánskou jízdu nebo vezmete sebou svou milou už je čistě osobní preferencí.