Infrazářič do koupelny – rychlé a rovnoměrné teplo

Zatímco v některých místnostech preferujeme spíše chladnější teplotu, koupelna je rozhodně místnost, kde je žádoucí mít opravdu teplo. Málokdo má při představě, že se bude svlékat a sprchovat při teplotě kolem 20° libé pocity. Ale topit v koupelně celý den také není příliš žádoucí, neboť tím spotřebováváme hodně energie, či paliva. Ideální je tedy mít v koupelně přímotop, který Vám poskytne rychlé a rovnoměrné teplo, bez zbytečně spotřebované energie. A právě takovým druhem přímotopu je infrazářič do koupelny.

Infrazářiče můžete využít pro rychlé vyhřátí místností o různých rozměrech. U infrazářičů do koupelny se většinou jedná o takové, které jsou schopné vyhřát místnost o rozměrech do 40m3. Tento druh topidel přináší oproti jiným řadu výhod. Jakých?

  • Rozvod tepla rovnoměrně po místnosti
  • Úspora energie až 50% oproti běžným druhům topidel
  • Snížení prašnosti v místnosti

U většiny druhů přímotopů nastává situace, kdy teplý vzduch stoupá vzhůru, ale u země se neustále drží chlad, což je v koupelně velmi nežádoucí a může být příčinou nachlazení. Navíc je tím způsobena zvýšená prašnost, neboť teplý vzduch přitahuje částice prachu, které po ochlazení opět padají dolů. Oproti tomu infrazářič rozvádí teplo rovnoměrně po celé místnosti a nedochází k přitahování prachu. S infrazářičem do koupelny si můžete dopřát příjemné a velmi rychlé teplo. Již nebudete muset čekat desítky minut, než se Vám místnost vyhřeje na teplotu vhodnou ke koupeli. Infrazářič je velmi efektivní a přitom má velmi nízkou spotřebu energie.

Jestliže hledáte ideální přímotop pro Vaši koupelnu, potom jistě bude infrazářič správnou volbou. Přinášíme Vám internetový obchod se širokou nabídkou topidel různých druhů, ventilátory, odvlhčovače vzduchu a další kvalitní vzduchotechniku pro různé využití.