Seďte doma i v práci pohodlně a zdravě seďte nejen pohodlně, ale i zdravě

Vyžaduje vaše pracovní náplň dlouhodobé sezení na židli? Je pro vás dlouhodobé sezení nepříjemné a vaše záda tím trpí? Většina lidí, kteří se při práci hýbou, si vůbec neuvědomují, jak je sezení na židli pro naše tělo náročné. K dlouhodobému sezení totiž naše tělo není přizpůsobené, neboť ještě do nedávna se člověk musel hýbat, aby si mohl obstarat potravu, či živobytí. Za posledních 50 let ale technika velmi pokročila a přibilo sedavých zaměstnání. Je jasné, že za 50 let tělo nemohlo projít nijak významnou evolucí a na dlouhodobé sezení si ještě nezvyklo. Proto má většina lidí, kteří sedí několik hodin denně, bolesti zad a dalších částí těla. Jak tedy těmto bolestem předcházet a zbavit se jich? Díky správnému sezení na kvalitní židli, či křesle. K tomuto účelu se nejlépe hodí křeslo kancelářské.

Křeslo kancelářské nemůže být jen ledajaké křeslo. Aby našemu tělu přinášelo skutečnou oporu a úlevu od bolesti, musí splňovat několik velmi důležitých požadavků. Jaké to jsou?

  • Nastavitelná výška sedu
  • Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák
  • anatomicky tvarované opěrky rukou, které lze výškově nastavit
  • pevný a stabilní podvozek

Díky nastavitelné výšce sedu můžeme mít naše dolní končetiny ve správné poloze, což je základ pro polohu celého těla. Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák, který je také dostatečně široký, nám poskytne pohodlné sezení i několik hodin. Správně nastavené opěrky rukou mohou předcházet vzniku tenisového loktu, či bolestem krční páteře. Pevný a stabilní podvozek musí být schopný odolat několika hodinové zátěži v podobě několika desítek kil. Kromě těchto kritérií vás ale jistě budou zajímat ještě další, jako je design a cena. Proto Vám přinášíme nabídku obchodu B2B Partner, kde naleznete opravdu široký výběr kancelářských židlí, křesel a ostatního nábytku za skutečně skvělé ceny a ve velmi vysoké kvalitě.