Jak nosit pastelové barvy

Pastelové barvy jsou sladké, barevné a hravé. Kdo by je nemiloval. Nechte se vést módou pastelových barev. Váš svět bude hned veselejší. Sladké barvy si určitě oblíbíte. I ten, kdo nosí nejraději tmavší odstíny, si občas rád vezme na sebe něco světlejšího.

Pastelové barvy jsou opravdu hodně něžné a sladké. Ne každý je rád nosí, ale správnými triky lze zařadit tyto cukrové odstíny do svého šatníku bz potíží. A nemusíte je nosit jen v létě. Vhodné jsou v kterémkoliv ročním období.

Pastelky musíte volit s citem. Pamatujte, že někdy je méně mnohem více. Najděte si svou vlastní cestu, po které chcete jít. Odstíny obláčkové modré, vanilkové žluté, růžové a další podobné barvy jsou vhodné především pro minimalisticky založené ženy a pro ty, které dodržují dress code. V oblibě je mají i mámy na mateřské, sportovkyně a stydlivé holky.

Jak na to?

Tón v tónu

Spoustu zábavy si užijete i jen s jednou barvou. Stačí zvolit více odstínů a správně je nakombinovat. Podmínkou jsou minimálně tři.

Doplňky nesmí chybět

Pastelové doplňky jsou ideální variantou pro ty, kdo nechtějí mít oblečení sladěné ve sladkých barvách. Doplňky v podobě hezkého šperku či správné kabelky vhodně doplní a oživí i to nejnudnější oblečení.

Kombinace barev

Jestli se bojíte, že ve vás pastelové barvy probudí divokost a nechcete riskovat, že se trochu utrhnete ze řetězu, zkombinujte pastelovou s odstíny béžové. Je to zábavné a má to šmrnc.

Kabáty jsou in

Na kabátech vypadají pastelové barvy skutečně skvěle. Oděv je velmi výrazný a na ulici vás rozhodně nikdo nepřehlédne. Vyčnívejte z davu a nebuďte jako ostatní.

Ideální materiály

Jaké to jsou? Může to být kůže (v poslední době jsou velmi oblíbené kožené sukně) , kožešina, pletenina, semiš či denim. I sladké barvy budou na těchto materiálech vypadat luxusně. Pokud bychom měli vypíchnout jeden oděv, který bude vypadat opravdu dobře, je to křivák.

Nebojte se pastelových barev. Mají také své kouzlo. Stačí ho jen najít.