Jakou obuv? Jedině zdravotní!

Jak vybrat zdravotní obuv

Výhody kvalitní zdravotní obuvi jsou všeobecně známé. Svému nositeli dobře padne, je vyrobena z prvotřídních materiálů, prodyšná, protiskluzová, s kulatou špičkou, dostatečným prostorem pro prsty a náležitou podporou klenby. Je taková i obuv, kterou nosíte? Pokud ne, zaděláváte si na vážné zdravotní problémy.
Zdravotní obuv už dávno není jen pro seniory, postižené, nemocné a pro ty, již v rámci výkonu svého povolání jsou nuceni stát dlouhé hodiny na nohou. Ale pro nás všechny. Alespoň pro ty, kterým není lhostejné jejich zdraví.

Levné boty za zdravotní problémy nestojí!

Kladívkové nebo-li drápovité prsty, vbočený palec či zborcená klenba. Ale i bolesti hlavy, lýtek, kloubů a páteře. Stejně jako mozoly, puchýře a ekzémy. Za všemi těmito problémy totiž může stát i nevhodné obutí. Je-li to i váš případ, okamžitě se ho zbavte a vyměňte za obuv vhodnější. Ideálně, a to se vracíme k titulku tohoto článku, obuv zdravotní. Zdravotní obuv Santé.

Kvalitní obuv je základem

Značka Santé zdravotní obuv vyrábí již od roku 1997. Z těch nejkvalitnějších materiálů, obuv vhodnou i do těch nejnáročnějších provozů včetně zdravotnického, chemického a elektrotechnického průmyslu, v nichž je kvalitní pracovní oděv v kombinaci s obuví základem.

Nejenom pantofle a sandály

Obuv Santé, to jsou především pantofle a sandály. Ale také polobotky a mokasíny, tak pohodlné, že je na noze ani neucítíte. Po všech stránkách bezpečné (protiskluzové), pohodlné (vybavené masážní stélkou) a také z designového hlediska zajímavé a neotřelé.

Zdravotní a slušivé zároveň

Obzvláště některé modely, které si v ničem nezadají od kvalitní obuvi vyhlášených značek. Ba ji i v mnohém předčí. Takové černé dámské pantofle z usně si v létě oblečete ke dlouhým kalhotám, sukni k kraťasům. Pěkné ovšem jsou i černé mokasíny s tvarovanou ortopedickou stélkou. Stejně jako černé polobotky z usně se zapínáním na suchý zip. Obuv Santé je totiž zdravotní a slušivá zároveň.