Komfort pro každého muže začíná pod oblečením!

Pokud se jedná o pánské trenky a pánské prádlo obecně, novinky v něm nenajdete. Nebo snad ano? My si myslíme, že určitě ano, protože svět pánského spodního prádla je stále důkladně neprozkoumanou oblastí a tak bychom výběr neměli brát na lehkou váhu. Pánské trenky nebo boxerky tu budou vždy a vždy je i páni budou potřebovat. Pojďme se společně podívat do světa pánského spodního prádla!

Pánské spodní prádlo – co tam patří?

Pánské spodní prádlo – jak jistě víme, muži nosí pouze dolní část spodního prádla (i když se už najdou ze zdravotních důvodů výjimky). Pánské trenky jsou jedním z oblíbených druhů spodního prádla a po nich těsně následují boxerky. Proč jsou tak oblíbené tyto dva typy spodního prádla, tedy proč právě pánské trenky?

Pánské trenky mají volný prostor a tím se liší, nejsou stejné jako boxerky a právě toto je hlavní důvod, proč jsou tak rozšířené a oblíbené. Pohodlné, ničím neomezují, hodí se pod jakékoliv oblečení, jsou mimořádně univerzální… Bohužel se nehodí na sport, protože jejich volnost neposkytuje dostatečnou podporu a podle vkusu majitele ani do úzkých kalhot, kde mohou pánské trenky tvořit nevzhledné boule.

Jsou vhodné pro jakoukoliv postavu, zda jste vysoký, nízký, hubený, nevadí ani větší bříško, jsou skutečně univerzální. Šijí se z různých materiálů, zejména však z bavlny, pro luxusnější případy i ze saténu nebo kašmíru, ale pro běžné nošení bohatě postačí bavlna.

Dále jsou na řadě boxerky – to je vyloženě ten užší typ. Po trenkách jsou nejvyhledávanějším druhem pánského spodního prádla na trhu pro jejich pohodlnost a dostupnost a samozřejmě i záběr velikostí, který je skutečně bohatý. Pro boxerky se obvykle volí materiál tzv. strečová bavlna, protože je dobře tvárná a dokonale se přizpůsobí tělu, jednoduše řečeno, stáhne se i roztáhne bez ohledu na rozměry majitele. Ale pokud se jedná o boxerky, je důležitá délka, protože sahají až téměř do stehen. Proto pokud jste majitelem objemnějších stehen, třeba se správně změřit a přizpůsobit velikost. Hodí se pod těsnější oblečení.

Bambusové ponožky – i nohy potřebují dýchat!

Bambusové ponožky jsou unikátním typem spodního prádla. Jsou totiž šité z bambusového vlákna, které je nejen nyní velmi v módě, ale zahrnuje množství zdravotních benefitů. Bambusové vlákno mě přirozené antibakteriální vlastnosti, potlačuje růst a množení bakterií, což pánové ocení zejména v letních měsících. Nezapáchá, dobře odvádí pot, je mimořádně měkké a co je nejdůležitější – mají schopnost termoregulace! Ano, čtete správně, bambusové ponožky jsou schopny účinné odvádět pot a držet teplotu. To znamená, že v létě chladí a v zimě skvěle zahřejí, takže nemusíte váhat a můžete si své bambusové ponožky koupit klidně do zásoby. Je tomu tak i proto, že mají dlouhou životnost – určitě se vám nerozpadnou hned po prvním praní a můžete je nosit klidně i několik let bez nějaké vážné újmy.

Bambusové ponožky jsou vhodné pro běžné denní nošení, samozřejmě i na sport, na turistiku či jen tak doma na boso – rozhodně vám to neuškodí. Nošením bambusového vlákna na nohách můžete jen získat a žádná alergická reakce vám určitě nehrozí.

Každý preferuje jiný typ spodního prádla. Důležité však je, abyste se cítili dobře a nezpůsobovalo vám zdravotní problémy.

 

Zdroj fotografie: Dedoles