Léto se značkou Kia: Seznamte se s akčními nabídkami

Kia připravuje pro své zákazníky pravidelně celou řadu akčních nabídek. Které jsou ty aktuální?

Akční model SUV Kia Sportage

 Aktuální akce se týká oblíbeného modelu Kia Sportage. Zájemci o tento automobil nyní mohou získat akční slevu ve výši až 110 000 Kč. Výkupní bonus může v této chvíli dosáhnout maximální výše 20 000 Kč. Dále je nutné připočíst výbavu v hodnotě 20 000 Kč, kterou můžete dostat zcela zdarma. Celkové zvýhodnění na tento model tak může dosáhnout až 150 000 Kč. Zároveň je nyní možné jej financovat s nulovým úrokem a bez nutnosti akontace.

Samozřejmostí je i v případě verze Kia Sportage nabízená záruka v délce 7 let, případně garance 150 000 najetých km. Záruku v délce až 12 let pak jihokorejská automobilka nabízí na prorezavění karoserie.

Program Kia 777

Sedmičky se pro značku Kia staly příznačné. Značka tak nabízí nejen zcela výjimečnou délku záruky, ale i další služby.

7 let Kia Asistence

V rámci programu Kia 777 tak mohou klienti využít rovněž 7 let Kia Asistence. Komplexní asistenční služby usnadní život všem motoristům. Nabídnou řešení v případě nehody či poruchy, kdy je možné tuto nepříjemnost rovnou na místě řešit servisem.

Jestliže servis možný není, v rámci asistenčních služeb vzniká nárok na odtah nepojízdného automobilu. Pro posádku bude připraveno náhradní vozidlo. Stejně tak je v rámci asistence počítáno s dalším zajištěním nejen auta, ale i posádky. Ve službě je proto zahrnuto přistavení náhradního automobilu i přeprava zavazadel. Opravené vozidlo bude posléze doručeno vlastníkovi.

7 let aktualizace mapových podkladů

Má-li vámi vybraný model značky Kia integrovanou navigaci, v rámci této exkluzivní nabídky automaticky obdržíte mapové podklady na 7 let, a to zdarma.

Mapy nabízejí podklady pro celkem 30 evropských zemí. Cestování se díky navigaci Kia stává snadné a bezpečné. Zároveň vám služba sedmileté aktualizace map výrazně ušetří finance. Celková úspora může být více než 20 000 Kč.

Aktualizaci provede servis v rámci pravidelné či sezónní prohlídky. Tato nabídka se týká vozů zakoupených po datu 1. 6. 2013. Služba je v rámci prodeje vozu přenosná.

Akční model Kia XCeed

Oblíbený sportovní crossover Kia XCeed přichází s řadou vylepšení. Nyní se představuje také jako plug-in hybrid.

Kromě bohaté výbavy a perfektních jízdních vlastností Kia přináší i nabídku snadného financování s úrokem 0 %. A aby byl váš nákup ještě výhodnější, přichází oblíbená značka s další nabídkou na získání paliva v hodnotě 5 000 Kč. Dálniční známku na rok 2020 obdržíte zdarma.

Také na tento model se vztahuje sedmiletá záruka, která je v současné době nejdelší v Evropě. Záruku lze uplatnit ve více než 20 evropských zemích. V jejím rámci jsou kryté veškeré výrobní vady. Záruka se však, pozor, nevztahuje na běžné opotřebení.