Koupí elektrické koloběžky rozhodně neprohloupíte

Pokud potřebujete nějaký šikovný dopravní prostředek, jenž má sloužit hlavně pro přepravu po městě, určitě byste měli zvážit koupi elektrické koloběžky. Jedná se o šikovný stroj, s nímž není problém projet křížem krážem třeba celou Prahu.

Ušetříte

I ve středně velkých městech je už potřeba používat k přesunům do vzdálenějších lokalit MHD, respektive auto. Tento způsob přepravy je však krajně neekologický. Chcete-li se zasadit o větší ochranu životního prostředí, elektrická koloběžka je pro vás ideální. Nejenže nezatěžuje životní prostředí, ale také s její pomocí můžete ušetřit nemalé peníze.

Nejde tak ani o cenu samotného stroje, ale hlavně o možnost jezdit si po městě a blízkém okolí prakticky zadarmo. MHD totiž něco stojí, nemluvě o provozu auta. Paliva v poslední době výrazně podražila. Myslete na to.

Žádná zácpa vás nezastaví

Když se budete přepravovat klasicky, tedy za pomocí MHD nebo autem, může se vám snadno stát, že uvíznete v dopravní zácpě. Ty u nás nejsou vzhledem ke stavu tuzemských vozovek ničím zvláštní.

Tomuto scénáři se však lze snadno vyhnout. Stačí když se budete všude, kde to jen jde, přepravovat elektrickou koloběžkou. Vzhledem k jejím malým rozměrům s ní dokážete projet víceméně čímkoliv, co si pro vás české cesty dokáží přichystat.

Jsou skladné

S koloběžkou, na rozdíl třeba od kola, je docela snadné v případě potřeby nasednou do vlaku, tramvaje či autobusu. Jde o skladné zařízení, jenž se vejde bez potíží všude. Proto můžete koloběžku nechávat na balkóně, v komoře či v nějaké větší skříní. Některé modely jsou navíc rozkládací, díky čemuž je možné je uložit i do vyloženě malých prostor.

Kde nakupovat?

Prodejců elektrických koloběžek je habaděj. Chcete-li však kvalitní výrobek za rozumnou cenu, nejlepší bude se mrknout na stránky obchodu Unicooltech. Najdete tam nejen samotné koloběžky, ale i různé doplňky a náhradní díly pro vybrané stroje typu Dualtron Achilleus 60v35ah lg.