Moderní a jedinečná rezidence Hadovitá

Představujeme vám elegantní rezidenci, která nabízí klid a pohodu uprostřed rušné Prahy. Moderní byty spolu s jedinečným interiérem i lokalitou jsou skvělým výsledkem architektů z Arx Studia.

Rezidence a její okolí

Rezidence Hadovitá získala název podle klikatící se ulice, ze které budete do svého nového domova vcházet a jež se nachází na Michelské stráni – Praha 4. Všechny tři budovy residence přirozeně kopírují svažitý terén. Díky umístění v centru města máte hned po ruce školu, autobusovou i tramvajovou stanici, restauraci, obchod, bankomat, lékárnu nebo třeba multifunkční hřiště. Dík modernímu architektonickému návrhu zase získáte dostatek soukromí a prostoru.

Standardy prostorů

Byty v rezidenci Hadovitá splňují ty nejvyšší požadavky na bydlení, které dnešní doba přináší. Mají dostatek prostoru, světla a elegantní, neutrální interiér, který si můžete dále stylem i barvami přizpůsobit dle svého. Všechny nové byty v Praze Michli odpovídají standardům, které jim dávají nadčasový a jedinečný vzhled. Najdete zde bílé opticky zesvětlující a interiér zvětšující bílé dveře v místnostech; vstupní dveře do vašeho nového domova jsou pak opatřeny bezpečnostním kováním třídy 3. Neutrální koupelna je jako stvořená pro chvíle relaxu a podlahy v dubovém dekoru mají kvalitní zpracování stejně jako všechno další vybavení.

V čem je nejlepší?

Ať už se bavíme o stavbě samotné, o její lokalitě nebo o interiéru, jsou tyto byty v mnohých ohledech naprosto výjimečné a nezaměnitelné. Chcete-li se stát právoplatným obyvatelem Rezidence Hadovitá, je pro vás připravené zvýhodněné financování. Pojďme se tedy podívat na hlavní důvody, proč si zde bydlení zajisté zamilujete.

  • Klidné místo v centru rušného města
  • Moderní a elegantní budovy
  • Všechno vybavení a zařízení v okolí
  • Nadčasové, světlé a prostorné interiéry

Nenajdete ještě někde stejné místo, kde bude vaše bydlení plné komfortu tak v souladu s městem i s přírodou?