Moderní rolety pro střešní okna

Střešní okna jsou dnes výsadou především podkrovních prostor. Místnosti, jež budí příjemný dojem právě sešikmenou střechou. Každý člověk obývající takové pokoje jistě ocení, že mu střešní okna přináší nejenom dostatek slunečního svitu a přirozeného světla, ale také překrásný pohled na hvězdy.

Velice oblíbená jsou hlavně dřevěná střešní okna. Daleko více lidí totiž dává přednost přírodním materiálům, které při občané údržbě dokáží nabídnout mnohaletou životnost a stále krásný vzhled. U dřeva je běžným standardem i desetiletá záruka na lemování a samotná střešní okna.

Střešní okna budoucnosti

Rozhodnete-li se do svého objektu zakomponovat střešní okna, nezapomínejte ani na rolety Velux a řadu dalších doplňků, usnadňujících manipulaci s tímto bytovým prvkem.

Co se týče prezentovaných parametrů, vybírejte vyšší třídu na trhu. Vyžadujte střešní okna s těmito parametry.

  • Okna naplněná argonem
  • Redukce hluku 32 dB
  • Alespoň čtvrtou třídu neprůvzdušnosti
  • Dvouvrstvé lakování
  • Odolnost vůči zatížení větrem C4

Taková dřevěná střešní okna vám pak budou přinášet pouze samou radost a stanou se doslova nepřehlédnutelnou pýchou domácnosti.

rhr_blue_orez

Rolety Velux zajistí stín i potřebné soukromí

Nyní je čas zaměřit se na doplňky těchto prosklených ploch. Velice praktické jsou například rolety Velux, s nimiž si zatemníte prostor rychle a jednoduše. I zde máte na výběr, co se týče mechanismu a výrobního materiálu.

Jsou to například rolety zastiňující, zatemňující, lamelové nebo speciální thermo markýzy. Při objednávce střešních oken trvejte na důsledné a profesionální montáži také těchto prvků, abyste vše obdrželi jako flexibilní celek.

Poznejte kouzlo střešních oken a speciálních rolet Velux, jež ve vašem domě vytvoří útulné a komfortní prostředí, kde se budete cítit opravdu dobře.