Pravá česká Single Malt Whisky

Na našem trhu se po dlouhé době dá koupit a ochutnat další skvělá česká Single Malt Whisky. Po výrobcích z palírny Prádlo se objevilo v r.2016 na trhu několik skvělých druhů pravé české Single Malt Whisky od nového hráče na trhu s whisky.

Firma Česká whisky s.r.o z Třebíče vyrobila a dodává na trh několik druhů velmi povedené Czech Single Malt Whisky z vlastní produkce. Jedná se o českou jednodruhovou sladovou whisky z rašelinou nakuřovaného sladu skotského typu. Vybrané druhy české whisky jsou dodávané v očíslovaných láhvích s označením sudu ze kterého byla whisky stáčená a je možné je získat ve speciálním ozdobném dárkovém balení.

Pravá česká whisky uskladněná v sudech po brandy, karibském rumu nebo fortifikovaném víně

Pokud pravou českou whisky uskladníte na několik roků do sudů ve kterých byl dříve kvalitní značkový alkohol jakým je například brandy, karibský rum nebo fortifikované víno získá tím whisky neopakovatelnou barvu, chuť i vůni. Díky tomuto způsobu uskladnění vznikly limitované edice pravé české whisky s označením Single malt whisky-Brandy cask finishing, Single malt whisky-Madeira cask finishing, Single malt whisky-Rum cask finishing nebo například Single malt whisky-Sherry cask finishing.

Pravá česká whisky zraje v dubových sudech

Pravá česká whisky zraje v dubových sudech

Speciální nabídky české whisky pro znalce

V nabídce této mladé firmy již nyní nalezneme velmi zajímavé výrobky mezi které patří Single Barrel whisky / whisky stáčená z jednoho sudu přímo do očíslovaných láhví v některých případech přímo v sudové síle min 57% alkoholu/nebo straight whisky /typický zástupce americké whisky/ a nebo limitované edice české whisky jako například Small batch edice které jsou vyrobené pouze v omezeném množství.

Vyzkoušejte pravou českou whisky

Vyzkoušejte pravou českou whisky

V každém případě je pro nás příjemným zjištěním, že se rozrůstá nabídka pravé české whisky na našem trhu. Můžeme ochutnávat a hodnotit kvalitu jednotlivých druhů pravé české whisky a jen čas ukáže, která ze značek české whisky se stane oblíbencem na našich stolech.

Pravá česká whisky

Pravá česká whisky