Svařované sítě a jejich pestré využití

Dráty a sítě, to je hutní materiál, který je nepostradatelnou součástí našich pracovních úkonů. A to především v oblasti stavebnictví, při výrobě nejrůznějších konstrukcí, ale i v mnoha dalších sférách. Ocelové produkty, bez nichž by velká spousta věcí možná ani nešla pořádně realizovat.

Svařované sítě jsou vyráběny z žebrovaného drátu a ve všech případech musí splňovat příslušné normy. Při jejich nákupu máte možnost narazit na libovolná označení, jež obvykle vypovídají o jednotlivých parametrech tohoto hutného prvku. Je to například šířka, délka, tloušťka, průměr oka nebo předpokládaná hmotnost.

Svařované sítě v praxi

Jestliže v hlavě marně tápete o tom, kde využít svařované sítě či dráty, přinášíme vám praktickou inspiraci. Díky samotné konstrukci bodového spoje je u těchto produktů dosaženo maximální pevnosti a variability, čímž dochází k pokrytí mnoha oblastí naráz.

Vedle zemědělství jsou to kupříkladu betonové výrobky, drátěné programy ve stavebnictví, pergoly, průmyslové podlahy, ale také při realizaci esteticky zajímavého kovového nábytku či pletiv.

Svařované sítě a dráty mají díky speciální povrchové úpravě široké užití jak v interiéru, tak v exteriéru při zhoršených povětrnostních podmínkách.

Dráty válcované za tepla

Jestliže vám při výstavbě čehokoliv nebudou stačit pouze svařované sítě pro tvorbu určité základny či dekorace, možná se vám praktickou pomůckou stanou i dráty. V jejich případě hraje důležitou roli průměr ve spojení s množstvím zinku v gramech na metr čtvereční. Odpovídající pevnost v tahu je v tomto směru zaručena.

Zakomponujte kvalitní dráty a svařované sítě do vámi realizovaných projektů a pracovních činností. Přesvědčte se o tom, jak široké možnosti nabízí tento hutní materiál, při jehož pořizování máte opravdu na výběr, ať už jde o parametry či cenu.