Módní trendy, které nestárnou – které to jsou?

Módních trendů je v poslední době opravdu mnoho. Čert, aby se v nich vyznal. Naštěstí ale existují takové kousky, které doslova nestárnou. Pokud nám tedy nevyblednou nebo do nich nepřibereme či z nich nezhubneme, pak je můžeme nosit i několik sezon. Je ale důležité je vždy dobře kombinovat. Pokud totiž špatně zkombinujeme i takové základní nestárnoucí kousky, můžeme si být jisti, že by nás módní policie poslala ihned za mříže. Pročtěte si proto současné nestárnoucí kousky, k nimž vám přinášíme i tip na stylový look, se kterým jednoznačně zazáříte!

Stylové klobouky

Klobouky se v poslední době staly nedílnou součástí jak dámského, tak i pánského šatníku. Na dovolenou k plavkám volte klasický slaměný klobouk, kdežto na běžné nošení si pořiďte raději takový, který pevně drží tvar. Vyvarujte se ale běžným neutrálním barvám, mezi něž se řadí hlavně černá a bílá. Raději oslňte s unikátní bordó či khaki barvičkou. Kombinujte je s formálnějšími looky – nejhezčí jsou k úzkým cigaretovým kalhotám, vkusnému topu (třeba i k vypasované košili) a k lodičkám nebo polobotkám.

U mužů dominují klobouky v hnědých odstínech, které se kombinují například ke košili se zalátovanými lokty s kšandami.

Dlouhé kardigany

Nejaktuálnějším nestárnoucím kousek je rozhodně kardigan, což je velice vkusný svetřík bez zapínání. Existuje v mnoha podobách, ale v současné době zaujmete jednoznačně s takovým, který nám sahá až ke kotníkům. Klidně může mít na boku rozparek. Přesně takový svetřík pak kombinujte s běžným ležérním lookem, tedy k obyčejným džínům, jež mohou být roztrhané, k běžnému jednobarevnému tričku a k oblíbeným teniskám. Na záda pak hoďte drobný stylový batůžek.

Co se týče mužů, tak i u nich kardigany letí. Aktuálně jsou stylové zejména takové, které jsou i s kapucí. Taktéž jakékoliv podoby kardiganu kombinujte s ležérními kousky, a to s džíny, teniskami nebo slip-ony a s jednobarevným obyčejným tričkem.