Nezapomenutelná svatba v srdci jižní Moravy

Chystáte se říct si s vaším partnerem ano? Toužíte prožít nezapomenutelný den na nějakém krásném místě ve společnosti svých nejbližších? Využijte možnosti svatebního obřadu, hostiny i ubytování v samém srdci jižní Moravy, která vám učaruje svojí rozmanitostí.

Lokalita jako stvořená pro svatbu

Proč je svatba jižní Morava tím správným rozhodnutí? Užijete si pravou a nefalšovanou romantiku, svatbu jako z pohádky v prostředí nádherné přírody s vinicemi a krásnými výhledy do okolí. Místo je jako stvořené pro obřad a hostinu i z toho důvodu, že dýchá přívětivou a poklidnou atmosférou. Užijte si neskutečné výhledy na Pálavu nebo na farské zahradě. Toto místo si určitě zamilujete tak jako dlouhá řada párů před vámi.

Svatební hostina se vším všudy

Dopřejte sobě i svým hostům hostinu se vším všudy. Těšte se na vytříbené chutě, speciality a samozřejmě nesmí chybět ani nejkvalitnější víno z místních vinařství. Na celém menu se stačí jednoduše dopředu domluvit. Využijte kompletní svatební servis a nechte si zařídit celý den přesně podle svých představ.

Příjemné ubytování pro novomanžele i svatební hosty

Vinařský dvůr na faře nabízí perfektní místo pro uspořádání hostiny a zároveň také příjemné ubytování pro novomanžele i hosty. Nikdo tak po skončení hostiny nemusí cestovat dlouhé kilometry zpět domů a všichni si budou moci užít zábavu se vším všudy až do pozdních nočních hodin.

Široká nabídka poskytovaných služeb

Využijte kompletního svatebního servisu a široké nabídky poskytovaných služeb. Ty zahrnují menu připravené přesně na míru, pokoj pro novomanžele a samozřejmě také individuální přístup. Minimální počet hostů je 50 a maximální 110 osob. Vše je pod střechou, takže vás nezaskočí ani nečekaný deštík. To jen novomanželům bude pršet štěstí.