Párty stan vám nabídne nespočet využití

Párty stany zažívají v poslední době opravdový boom, neboť je využijete nejen na zahradní oslavě, kde vám poskytnou ochranu před nepříznivým počasím, ale též jsou vhodné pro firemní akce a výstavní účely. Jak se v jejich široké nabídce vyznat, abyste si vybrali ten nejlepší pro vaše potřeby?

Pro domácí použití

Hledáte-li na svou zahradu vhodný přístřešek, který vás ochrání před sálajícím sluncem či zajistí zázemí pro grilování a posezení s rodinou a přáteli, bude pro vás párty stan to pravé. Jeho výhodami jsou snadná montáž a lehká přenosná konstrukce. Stan, jenž je možné pořídit si v různých barevných provedeních a rozměrech, budete mít postavený i rozebraný během pár minut. Navíc se vám vejde bez potíží do kufru auta, a tudíž ho můžete dle potřeby převést třeba na chatu nebo chalupu. Na závěr určitě oceníte fakt, že ve složeném stavu nezabírá téměř žádné místo a též není potřeba zajistit speciální podmínky pro jeho uskladnění.

Pro reklamní účely

Párty stan je skvělou příležitostí k propagaci, proto se často používá jako reklamní stánek. Jelikož je možné jej potisknout vaším logem a firemními barvami, slouží jako efektivní mobilní reklama. S jeho pomocí zpropagujete vaše výrobky a služby, a zároveň svým klientům poskytnete jedinečný zážitek a necháte jim pomyslně nahlédnout do vaší společnosti. Pro potřeby propagace se doporučuje zvolit reprezentativní modely stanů s estetickou hliníkovou či bytelnou ocelovou konstrukcí.

Odlište se od konkurence

Na trzích, jarmarcích a nejrůznějších prodejních akcích je třeba na sebe patřičně upozornit a odlišit se tak od své konkurence. Prodejní stánek je v tomto případě to pravé ořechové, a navíc vaše zboží ochrání před deštěm, sluncem a větrem. Tento typ stanu má nůžkovou konstrukci, tudíž ho postavíte během okamžiku bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí.