Konec bolestivých bradavek

Narození dítěte je vždy pro rodinu obrovskou událostí. Největší radost pak mají rodiče, hlavně tedy matka, co nosila po celých devět měsíců plod po svým srdíčkem.

Nicméně s porodem starosti nekončí, ale teprve začínají. Pro mnoho matek může být hlavně ze začátku problematická i taková přirozená věc, jakou je kojení.

Když kojení bolí

Nezasvěcení jedinci jsou často přesvědčení, že krmení kojenců je, když ne vyloženě příjemnou záležitostí, tak alespoň pocitově neutrální. V mnoha případech je to pravda, ale také jsou novopečené maminky, které kojení docela bolí.

Děti jsou často hodně nenasytné a nemají žádné zábrany, což je samozřejmě pro matku mnohdy hodně nepříjemné. Navíc se celá situace může ještě zhoršit růstem mléčných zoubků u dítěte.

V tomto směru hodně pomáhá najít správnou polohu a korigovat přisátí. Když se to podaří, obvykle je vyhráno. Je zde však nezbytná velká trpělivost, jelikož se musí čekat, až se bradavky dostatečně zahojí. Může se to samozřejmě nechat na přírodě, nicméně rozumnější je použít hojivé náplasti Multi-Mam Compresses http://kojenibezbolesti.cz/produkt/multi-mam-compresses/.

Účinkují okamžitě

Čekat na dokonalé zahojení bradavek a jejich blízkého okolí může být během na dlouhou trať, a to během docela nepříjemným. Není vůbec nutné se trápit, když náplasti fungují skvěle a hlavně okamžitě. I hodně zhmožděné a popraskané bradavky http://kojenibezbolesti.cz/bolestive-bradavky/ dokáží uklidnit během několika málo minut. Také fungují regeneračně a obsahují látky bránící rozvoji infekce.

Vzhledem k tomu, že gel poskytující úlevu je prostý jakýchkoliv škodlivých látek, není potřeba na nějakou dobu kojení přerušovat. Dítěti se nic stát nemůže.

Gel je vyroben v podstatě jen z přírodních zdrojů, tudíž by s náplastmi neměly mít problém ani matky, které ve svém životě preferují hlavně bio produkty v jakékoliv formě.