Plánujete dovolenou v Beskydech? Ale kde sehnat ubytování?

Dovolená v Beskydech je každým rokem oblíbenější a oblíbenější. Není se čemu divit – jedná se o skvělou přírodní oblast, která rozhodně má, co nabídnout. Nejen, že můžete vystoupat na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd pěšky, ale také se na Lysou horu dostanete i na kole! Při sestupu nebo při sjezdu dolů si pak můžete zajít na takovou tu pravou českou orosenou odměnu do zdejšího pivovárku. Aby toho nebylo málo, do Beskyd se jezdí také za odpočinkem a relaxací, kterou zaručují zdejší wellness centra, kde si přijdou na své hlavně ti, kteří si na dovolenou jezdí odpočinout, nikoliv se znavit ještě výšlapem.

Každopádně si tedy v Beskydech přijde na své rozhodně každý, proto se nemůžeme divit tomu, že na dovolenou se jezdí velice hojně právě sem. Pokud sem míříte i vy, pak vás jistě zajímá to, kde se dá v Beskydech ubytovat. Možností ubytování je vážně mnoho. Přijdou si na své jak milovníci soukromí, tak i ti, kteří se chtějí nechat hýčkat v hotelových pokojích. O všechno se zde postará rekreační centrum Sepetná, které má v své nabídce možnosti ubytování, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Jsou libo bungalovy nebo máte raději chatu?

Při výběru ubytování v Beskydech je velmi důležité brát ohled na to, kde se daná chata či penzion nachází. Rekreační centrum Sepetná má jistou výhodu v tom, že se nachází přímo pod Lysou horou, a tak je tou první volbou všech těch, kteří chtějí během pobytu zamířit na nejvyšší vrchol. Toto centrum má v nabídce ubytování jak v hotelu Sepetná, tak i v penzionu Sluníčko, kde se vám dostane nejen skvělých pokojů, ale také i relaxační péče ve wellness. Mimo to budete moct ochutnat gastronomické lahůdky zdejší kuchyně. Pro partu přátel či pro rodinu jsou zde k dispozici například bungalovy Sepetná nebo také chata Měsíček, kde se lze ubytovat pouze v apartmánech. Nemusíte si tak pronajímat celou chatu, pokud o to nestojíte.