STEELTEC CZ – velkosériová kovovýroba na jedničku!

Každá společnost se snaží, aby byla v oboru, v němž působí a v němž chce podnikat i nadále, naprostou jedničkou, ale jenom málokteré společnosti se podaří dosáhnout takových úspěchů, po jakých sní. Za takovými úspěchy stojí vytrvalost a trpělivost, což jsou vlastnosti, které mnozí lídři firem postrádají. Ovšem existují firmy, které to dotáhly opravdu daleko!

Jednou takovou společností, která se může pyšnit tím, že je označovaná za jedničku ve svém oboru, je společnost STEELTEC CZ, která je na našem trhu už od roku 1991. Nejdříve jsme ji však mohli znát pod jménem „GARDENA Třinec, s. r.o.“, ale své jméno si změnila v roce 2003. Tenkrát se jednalo o marketingový tah, který se vážně vyplatil. Firma se tak stala zapamatovatelnější.

Jaké služby vám jsou nabízeny?

Pokud sháníte nějakou společnost, která se specializuje na velkosériovou strojírenskou kovovýrobu, pak se rozhodně obraťte právě na tuto firmu, která nasbírala za svá léta působení mnoho zkušeností a mnoho recenzí od mnoha velkých podniků. Díky tomu, že samotná firma má svou vlastní nástrojárnu a své vlastní velké prostory, nabízí vám jakožto zákazníkovi kompletní servis.

Mezi hlavní služby, které firma STEELTEC CZ nabízí, se řadí hlavně jejich hlavní podnikatelský záměr – tedy velkosériová strojírenská kovovýroba spojená s konstrukcí a také s výrobou lisovacího nářadí. Všechny požadované výrobky vám sama také zlisuje, vytvaruje a veškeré kovy obrábí, aby vše bylo nad míru vaší spokojenosti. Svařování kovů je prováděno roboticky nebo poloautomaticky, lakování se zde preferuje práškové. Následná montáž je samozřejmostí. Pokud montáž není potřebná, dodávka bude doručena podle vašeho přání na sjednané místo doručení v předem naplánovaném časovém rozmezí.

Mimo jiné má ve své nabídce společnosti i vývoj, výrobu a i automatizaci procesů. Tudíž i s takovou poptávkou se na experty v této firmě můžete s klidným svědomím obrátit.