Proč byste měli používat LED trubicová svítidla?

Již samotné označení LED vzbuzuje v zákaznících patřičný pocit úspory. Ano, je tomu tak. Vsadíte-li navíc na špičkovou technologii výroby takového sortimentu, domůžete se až nadstandardních vlastností daného osvětlení.

Jsou to LED trubicová svítidla, která dnes ve velkém nahrazují klasické zářivky a důvod je naprosto zřejmý. Firmy chtějí výrazně ušetřit náklady na osvětlení v kancelářích a průmyslových provozech. Zaměstnanci naopak oceňují kvalitu poskytovaného světla.

Snímek obrazovky 2017-05-15 v 17.38.44

Nestarejte se o osvětlení několik dalších let

Podtitulek, jenž může v mnohých majitelích firem vzbuzovat jisté rozpaky. Vždyť do nedávné doby byli nuceni měnit klasické zářivky s maximální pravidelností, protože odcházely jedna za druhou. Jenže, dnes jsou tu moderní LED trubicová svítidla, v jejichž prospěch hovoří pár bezkonkurenčních vlastností.

  • Provozní náklady se snižují až o neuvěřitelných 70 procent
  • Několikaletá záruka souvisí s dlouhou životností až 125 000 hodin
  • Domůžete se okamžitého startu osvětlení, které je navíc přirozené
  • Mechanická odolnost

LED trubicová svítidla představují osvětlení bez jakýchkoliv toxických látek. Osvětlení s jasně definovanou vyzařovací charakteristikou. V případě tohoto modelu svícení možná oceníte i snazší ovladatelnost a v neposlední řadě i recyklovatelnost. Tak vypadají novodobá světla budoucnosti.

LED trubicová svítidla musí splňovat jistá kritéria

Měla by se určitě vyznačovat vším výše zmíněným, o tom není jakýchkoliv pochyb. Pozor byste si však měli dát i na splnění příslušných norem. Zakombinujete-li LED trubicová svítidla do svého průmyslového provozu, berte pouze produkty z plně automatizované výroby a s unikátním vzhledem.

Co si přát více, než nízké TCO a rychlé ROI? Když osvětlení, tak pouze takové, které opravdu nebliká a nenarušuje vaše každodenní činnosti.

One comment