Jak koupit ojetý vůz bez rizika

Ke koupi ojetého vozu láka především nižší pořizovací cena. Pokud tedy nechcete investovat přemrštěné částky do nákupu vozu nového, jde pro vás o logickou volbu. Nabídka ojetých vozů je v dnešní době více než široká. V minulých dobách zkoušeli jistí prodejci všelijaké podvody, kterými zvedali cenu vozidla. Pokud ale zvolíte seriózní autobazar, nemusíte se obávat žádných podrazů ani nekalých praktik. Jak na to vám poradíme právě v tomto článku.

Kompletní nabídka online

Autobazar s nabídkou kvalitních a prověřených vozů nemá co skrývat. Proto má všechny automobily na svých internetových stránkách. U každého vozu tak naleznete sadu fotografií, detailní technické informace a samozřejmě také cenu. Vy si tak můžete v klidu domova vytipovat vhodný vůz podle vámi zadaných parametrů. Dalším krokem by mělo být prověření celého autobazaru. Čtěte recenze a ptejte se v diskuzích. Pokud je vše v pořádku, můžete vyrazit přímo do autobazaru.

Návštěva autobazaru

Následně tedy přichází na řadu osobní návštěva autobazaru. Seriózní prodejce ojetých vozů, který nemá co skrývat nebude proti, když si přivedete nezávislého automechanika. Ten vám pomůže s výběrem a kontrolou vhodného vozu. Další důležitou věcí je zkušební jízda. Seriózní prodejce vám ji ochotně nabídne a vy tak budete možnost vyzkoušet ojetý vůz na vlastní kůži.

Prověřené automobily s garancí

Každý seriózní autobazar své automobily důkladně prověřuje. Vy tak dostanete jistotu toho, že se uvádění technický stav a najeté kilometry shodují se skutečností. Dostáváte tím tak garanci o prověření o tom, že vůz není zatížený exekucí, zástavou nebo leasingem. Kvalitní a prověřené autobazary jsou členy Asociace prodejců použitých automobilů-autobazarů České republiky.