Proč jsou elektronické cigarety levnější než klasické a jak na nich ještě více ušetřit

Používání elektronických cigaret se dostává v posledních letech do módy. A není se čemu divit, protože mají mnoho výhod v porovnání s klasickými cigaretami. Podívejte se na přehled několika hlavních výhod elektronických cigaret a zjistěte si více informací o tom, jak je možné při jejich pořízení více ušetřit.

Výhody elektronických cigaret

Elektronické cigarety jsou v mnoha ohledech převratným řešením. Nabízí řešení pro kuřáky závislé na nikotinu, kdy je možné pomocí vhodných náplní postupně snižovat závislost. Zároveň si můžete pořídit i takové náplně, které nikotin vůbec neobsahují, takže není vysoké riziko vzniku závislosti. V porovnání s běžnou cigaretou, kdy vdechujete veškeré produkty hoření, se v případě elektronické cigarety dostáváte do styku s párou. Jde o aerosol, který vzniká reakcí náplně s obsahem glycerolu.

Výměnné náplně i jednorázové cigarety

Mezi velké přednosti elektronických cigaret patří také velmi bohatý výběr nejrůznějších příchutí a druhů náplní. Kromě variant, kdy si můžete náplně postupně doplňovat a vyměňovat, si můžete pořídit také jednorázové elektronické cigarety. Jde například o HGD cuvie. Jedna taková cigareta odpovídá zhruba dvou až třem krabičkám klasických cigaret, takže i v této verzi stále vychází cenově velmi výhodně. Nemluvě o menší zdravotní závadnosti.

Ušetřete ještě více se speciálním slevovým kódem

A jak při pořízení elektronických cigaret o něco více ušetřit? Bohatý výběr certifikovaných cigaret najdete na specializovaném internetovém obchodě HQD.cz. Zde se navíc můžete těšit na případné výhodné slevové akce. Aktuálně je možné využít slevový kód na 15 % slevu z objednávky. Stačí do pokladny zadat kód LETOSHQD a získáte ještě větší úsporu při pořízení elektronické cigarety, náplní či jiného příslušenství.