Pusťte se do pořádného kutění. Pomocníkem vám bude invertorová svářečka

Jestliže to s kutěním myslíte vážně, bez svářečky to nepůjde. Není dobré se nechat zlákat na různé nabídky levných svářeček z hypermarketů. Kvalitní svářečka nemusí být výrazně dražší, ale práce s ní i výsledek jsou nesrovnatelné. Jednu si teď doporučíme.

Invertorová svářečka je pravou rukou každého kutila. Mnoho prací v domácnosti bez svářečky dělat nejde, případně jen stěží, jako kompromis, nebo při dnešních cenách spojovacího materiálu dokonce mnohem dráž. S jarem máme chuť budovat i potřebu opravovat. K tomu všemu se hodí svářečka typu MIG/MAG. Dobrým typem je Pantermax MIG220 invertorová svářečka MIG/TIG/MMA, kterou nyní pořídíte i jako výhodný set. Součástí setu je samostmívací kukla Robot.

Samostmívací kukly už dávno nejsou vybavením jenom pro profíky. Zcela zásadně zjednodušují svařování. To se i díky kuklám stává méně komplikovaným a hned v začátcích zvládnete velice úhledné a kvalitní svary.

Svařování v ochranné atmosféře hodně pod 10 000 Kč

MIG220 invertorová svářečka MIG/TIG/MMA mění pohled na svařování v ochranné atmosféře. Svářečka tohoto typu za cenu do 9000 Kč je skutečný kauf. Navíc k ní dostáváte aktuálně zdarma rozsáhlé příslušenství v hodnotě přes 4000 Kč, včetně již zmíněné samostmívací kukly. Jde přitom o profesionální IGBT invertorovou svářečku řízenou 32bitovým procesorem. Ke svařování lze používat standardní plné dráty v ochranné atmosféře plynu, tak i trubičkové dráty pro svařování v ochranném plynu i bez něj.

Rozbalte a tvořte

Objednejte si nového pomocníka a pojďte tvořit. S dobrou svářečkou opravíte zahradní rýč i kolečko. Manželku potěšíte hezkými truhlíky na okně a můžete se pustit i do nového plotu kolem pozemku. Už nemusíte se svařováním neustále otravovat souseda. Rovněž ušetříte, protože mnohé věci už není nutné kupovat, ale snadno si je na míru vyrobíte.