Reprezentativní polokošile pořídíte ve velkoobchodu s textilem

Hledáte-li kompromis mezi formální košilí a volnočasovým tričkem, vsaďte na polokošile. Řadí se k tzv. casual, což znamená ležérnímu a neformální stylu. Pokud tedy ve svém zaměstnání nechcete působit příliš komisně, polokošile vašemu outfitu příjemně odlehčí.

Tip na firemní oblečení

Polokošile, často též zvané polo trika, jsou skvělou volbou pro zaměstnance, kteří přicházejí do častého kontaktu se zákazníky. Nechcete-li jim pořizovat reklamní tištěná trika, jež působí příliš obyčejně jsou firemní polokošile skvělou volbou. Spojují pohodlné vlastnosti trička a reprezentativní vzhled košile. Zaměstnancům budou slušet, a navíc se v nich budou cítit velmi příjemně.

Odhalte jejich tajemství

Polokošile firemní jsou vyrobeny jako bavlněné úpletové tričko, které je obohaceno o příměs vláken a elastanu. Díky tomu se ideálně přizpůsobí postavě a zaručí pohodlné nošení po celý den. Polokošile je pružná, tudíž vás oproti běžné košili nikterak neomezuje v pohybu. Na co se při jejím výběru zaměřit? Abyste dosáhli maximálního komfortu během nošení, vybírejte polo trička z 95% bavlny a 5% elastanu. Vhodnou variantou je i 100% polyester, jenž má navíc i funkční vlastnosti. Zaměstnanci se v něm nebudou potit, neboť perfektně odvádí vlhkost.

Dejte přednost kvalitě

Mohlo by se zdát, že trh je polokošilemi přehlcen. Pro firemní reprezentativní účely byste ovšem měli dodavatele košil pečlivě vybírat. Pozornost věnujte kvalitě použitého materiálu i preciznímu zpracování. Jak bylo zmíněno, polokošile by měla elegantně kopírovat postavu, proto je k dostání jak v dámském, tak v pánském provedení. Neforemné střihy rozhodně nebudou vaši zaměstnanci s oblibou nosit. Perfektní vzhled košile podtrhne límeček, decentní kapsička na přední straně a rozepínání na 2-3 knoflíčky.