Rozkládací válendy vás svým designem i kvalitou mile překvapí

Rozkládací válendy si většina lidí tak nějak automaticky spojuje se studentským životem či občasným přespáváním někde u kamarádů, u nichž jsme se zdrželi přes noc. Bohužel si spousta z nás myslí, že válendy nejsou kdovíjak kvalitní ani pohodlné – možná i vám v hlavě vyskočí představa tvrdých pružin, které se vám při spánku nepříjemně zavrtávaly do těla. Současné válendy jsou ale někde úplně jinde a svou kvalitou i designem vás zaručeně mile překvapí.

Rozkládací válendy jsou kvalitnější nežli dříve

Možná vám v paměti utkvěly staré rozkládací válendy, které nebyly zrovna kdovíjak pohodlné, jejich provedení nikterak kvalitní a co se designu týče, nebylo moc o co stát. Dnes je ale všechno jinak – moderní technologie a snaha posunovat se neustále kupředu zapříčinila, že dnešní válendy jsou moderní, přitažlivé na pohled, jejich zpracování je na vysoké úrovni a slibují maximum pohodlí.

Nahrazují klasické sedací soupravy

Rozkládací válendy stále častěji v domácnostech nahrazují klasické sedací soupravy. Lidé přichází na jejich pohodlí i široké využití. Výhodou oproti sedačce je úspora místa – válendy nejsou tak prostorově náročné a tím pádem jsou vhodné i do menších místností a nepříliš prostorných bytů. V mnoha domácnostech jsou vyměňovány za rozkládací pohovky, kterým se svým využitím dokážou hrdě vyrovnat.

Zajímavý design, který vás nadchne

Rozkládací válendy jsou k dostání v nepřeberném množství designů i motivů, díky čemuž si můžete finální výběr maximálně přizpůsobit svým potřebám. Oblíbené jsou snadno udržitelné materiály, u kterých se nemusíte obývat znečištění a následného zdlouhavého čištění – a když už se stane, rozhodně vás to nebude vzhledem k ceně tak mrzet, jako třeba v případě znečištění drahé luxusní sedací soupravy.