S minibagrem vykopete větší díru mnohem rychleji!

Určitě jste někdy na svém pozemku potřebovali provést rozsáhlé výkopové práce. Ať už se jednalo o výkop kanalizace, bazénu nebo základů pro novou stavbu. Všichni se asi shodneme na tom, že kopat s lopatou a krumpáčem je nejenom pomalé, ale fyzicky velice náročné. Proto máte možnost vypůjčit si v půjčovně stavebních strojů minibagr, se kterým zemní práce zvládnete o mnoho rychleji.

Potřebujete zeminu někam přemístit?

Je asi logické, že vykopaná zemina nezůstane ležet na zemi hned vedle výkopu. Proč tedy k odvozu nahromaděného materiálu nevyužít motorové kolečko. Rychle a snadno s ním na jeden zátah převezete až 300 kilogramů zeminy, což není vůbec špatné. Benzínový motor s dostatečným výkonem zajistí plynulý pohon i v těžším terénu. Velkou výhodou je i korba, která se dá zvednout kolmo k zemi, takže z ní vysypete i jíl.

Jaké stroje si můžete vypůjčit?

Pronájem minibagrů zahrnuje nejenom výpůjčku většího rypadla s hmotností až 3,7 tuny, ale také malého a velice kompaktního bagru, který váží pouhých 950 kilogramů. I přes takto malou hmotnost zastane obrovské množství práce. Dostačující výkon 12 koní vás na první pohled neohromí, ale pro výkopové práce na zahradě vám to bude bohatě postačovat. Ještě před vypůjčením budete řádně proškoleni, abyste mohli bagr využít na maximum.

Nezapomeňte na zhutnění povrchu

Pakliže navážíte vrstvu zeminy na násep, který chcete potom využít jako zahradní skalku nebo jako základ pro budovu, neměli byste zapomenout ani na řádné zhutnění povrchu. K tomu vám postačí i malá vibrační deska, která se dá díky své malé velikosti velice snadno ovládat. Výtečně se hodí k upěchování zeminy, úlomků nebo písku na vaší zahradě. Oceníte i příznivou cenu, protože ta je za denní pronájem takto špičkového stroje doslova lidová.

Ještě před začátkem příštích stavebních prací si vzpomeňte, že máte možnost pronajmout si jak minibagr, tak i motorové kolečko. S nimi budete pracovat rychleji, efektivně a mnohem méně se u toho nadřete. Zajděte do půjčovny stavebních strojů a vyzkoušejte si je na vlastní kůži.