Sanace vlhkého zdiva bez obtíží

 

Pořídili jsme si s manželkou starší rodinný domek zhruba ze začátku první poloviny 20. století. Domek byl velmi pěkný, dělal nám radost, ale po nějaké době se nám začaly objevovat jakési divné fleky na omítce. Po poradě se známými jsme zjistili, že se jedná o vlhké zdivo, které je třeba sanovat.

Jak provést sanaci zdiva?

Neměli jsme zkušenost s tím, jak se sanace zdiva provádí. Od našich známých jsme se dozvěděli, že je třeba stěnu vysušit a zajistit určité stavební úpravy, ale se v ní vlhkost nedále neukládala. Protože sanace vlhkého zdiva je nutné řešit komplexně, rozhodli jsme se proto obrátit na specializovanou společnost. Naší volbou byla společnost Bosta Holding.

Jak sanace provedla?

Po konzultaci s odborníky byla kromě sanace zdiva provedena i sanace betonových konstrukcí. V samotné sanaci zdiva byly provedeny nejrůznější hydroizolační, vysušovací a stavební úpravy, například nános stavební omítky, úprava drenáží a odvětraní objektu.

sanace zdiva

Sanace zdiva může vyřešit vyřešit vlhkost stěn Vašeho domu
S výsledkem sanace jsme velmi spokojeni. Vlhkost stěn se po sanaci viditelně snížila. Navíc společnost Bosta Holding poskytuje na sanace zdiva záruku 5 let.